1000-1500 TL şehir bisikleti tavsiyesi

megamen98

Kilopat
Ankara'da kullanacağım bisikleti, yollar asfalt ama kaldığım yer itibari ile pek düzgün yolları olduğu söylenemez. Arazi ve toprağa girmeyeceğim. Bundan dolayı şehir ve dağ bisikletleri arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim? Bütçeme uygun model önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Salcano city fun olabilir fakat tekeri çok ince, dağda süremezsin. Salcano efes alabilirsin 900-1000 TL arası. Salcano hector alabilirsin dağda gezeceksen. Salcano efes salcano NG 650, Salcano Hector şehirde kullanacaksan City Fun biraz daha hızlı olabilir. Fakat city funn'ın çok ince lastiği var. Benim arkadaşımda salcano hector var sorunsuz kullanıyor fakat dağda en iyi perfonmansı NG650 ve efes modelleri iyi gider.

Salcano city fun olabilir fakat tekeri çok ince dağda süremessin salcano efes alabilirsin 900-1000tl arası salcano hector alabilirsin dağda gezeceksen salcano efes salcano ng 650 salcano hector şehirde kullanacaksan city fun biraz daha hızlı olabilir fakat city funn'un çok ince lastiği var benim arkadaşımda salcano hector var sorunsuz kullanıyor fakat dağda en iyi perfonmansı ng650 ve efes modelleri iyi gider.
Sanırsam Salcano sponsorunuz efenim. :)
Ankara'da kullanacağım bisikleti, yollar asfalt ama kaldığım yer itibari ile pek düzgün yolları olduğu söylenemez. Arazi ve toprağa girmeyeceğim. Bundan dolayı şehir ve dağ bisikletleri arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim? Bütçeme uygun model önerilerinizi bekliyorum.
Bianchi Touring serilerine bakabilirsin.

Dağ bisikleti isterseniz Kron XC 150 modeline bakabilirsiniz. Hem daha sağlam olur dağ bisikleti olduğu için. Görünüş bakımından da daha tatmin edici olur. Karar sizin.

Salcano City Sport 10 HD bakabilirsiniz. 1800 TL fiyatı var fakat ben pazarlık ile 1500 TL'ye alabilmiştim. SR Suntourun 63mm kilitlenebilir maşası var. Fiyat yüksek ise City Sport 20 HD modeline bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı