1000-1500 TL ses kalitesi yüksek oyuncu kulaklığı önerisi

Oldukca kotu. Cok daha ucuza satilan Sharkoon ER40'in mikrofonuna bakarak bu kulakliktaki mikrofonun ne denli berbat oldugunu anlayabilirsiniz, ses kasma konusunda da zamaninda kendisinden ucuz olan ER40'tan az daha kotu performans veriyor. Ben rahat bulmadim, kafam zonkladi ama kisiden kisiye gore degisir, daha rahat kulakliklar kullandim.
Mikrofonu kotu degil fiyatina gore kotu sayilir. Ama dediginiz gibi ucuz kulaklikara gore biraz daha kotu bir mikrofonu var. Fakat ses kasma konusunda kotu oldugunu dusunmuyorum. Bu fiyat bandinda 2 secenek var zaten ya Cloud Core ya da bu. Biraz daha artarsa Cloud 2 var. Onunda mikrofonu pek iyi sayilmaz. Ben bunu alirken 1800 liraya Cloud 2 vardilar. Ama bunu almami onerdiler. Rahatlik konusunda katiliyorum onceden kullandigim kulaklik daha rahatti. Cunku kulagimi tam kapatmiyordu kulagim hava alabiliyordu. Ama uzun kullanimda agri yapmiyor sadece ilk basta rahatsiz etmisti beni.

Bende logitech pro x aldimda noldu durum yine ayni tek farki ses karti oda sesi daha fazla ve biraz daha net veriyor kulakligi konforlu ve biraz net bir kulaklik sec

Bende logitech pro x aldimda noldu durum yine ayni tek farki ses karti oda sesi daha fazla ve biraz daha net veriyor kulakligi konforlu ve biraz net bir kulaklik secin
Seçenek kalmadı o zaman benim listem şu şekilde:Razer BlackShark V2 X, yeniden Hyper x, son olarak Logitech pro X ama sizin Logitech hakkında endişeleriniz var galiba.

Seçenek kalmadı o zaman benim listem şu şekilde:Razer BlackShark V2 X, yeniden Hyper x, son olarak Logitech pro X ama sizin Logitech hakkında endişeleriniz var galiba.
Ses konusunda sıkıntı yok ama istedigim gibi bi ses olmadi adamin nerden geldigi belli oluyor ama ben kulaklikta adamin yerini daha ele vericek bisey bekliyodum yoksa kulakligin sesi iyi net geliyo ama isi kulakliktan ziyade eq ayarlari belirliyo eq programi cok onemli kaliteli eq kullanmaniz lazim logitechin kendi ghub yazilimindaki eq berbat fxsound kullaniyorum fxsoundu bi deneyin derim

Teşekkürler öneriler için.
Dell laptobun kendine özel eqsu var onu tekrar bi denedim gerçekten olağanüstü bi sesi var ses şiddeti çok kuvvetli kafamı eğiyorum sesin çınlamasından 😂 ayak sesi tangır tangır tizi olağanüstü veriyodu ama bugun ayar cekmedim baslı olunca tizi kapatıyor cok iyi programı var ama araştırdım sanırım bir tek dell laptoplarda var bugun baska eqlarada bakicam erinmezsem

Yeni konular

Geri
Yukarı