1000-1500 TL telefon tavsiyesi

Yenilenmiş alacaksanız bu bütçeye iPhone 6 veya düşük depolamalı 6S alabilirsiniz. Huawei'den kesinlikle daha iyi bir seçim olur. Reeder'ların özellikleri fena durmuyor ama kronik sorunlarla karşılaşanlar olmuş. Deneyimlemedim. Lakin fiyatına göre iyi duruyorlar.

Yenilenmiş alacaksanız bu bütçeye iPhone 6 veya düşük depolamalı 6S alabilirsiniz. Huawei'den kesinlikle daha iyi bir seçim olur. Reeder'ların özellikleri fena durmuyor ama kronik sorunlarla karşılaşanlar olmuş. Deneyimlemedim. Lakin fiyatına göre iyi duruyorlar.
Batarya ve ısınma en büyük sorunu, bence alınmaz. İkinci el Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S9 bakabilirsiniz.

Merhabalar. Babam için 1000-1500 TL arasında bir telefon bakıyorum. Yenilenmiş Huawei Mate 10 Lite ve Reeder P13 Max nasıldır? Her türlü öneriye açığım.
Reeder markası Türkiyede genel olarak problemli bir marka. Eğer çok uzun süre dayansın diyorsan Huawei tercih edebilirsin bende bir dönem kullandım. Bunların dışında kenara biraz daha para koyup Xiaomi Redmi 9 da tercih edebilirsin

Benim Galaxy Note 5 o zaman 1500 TL eder.
Hocam zaten temizleri o fiyata gidiyor. @Shenzhenn hocam S8-S9 bakılması gerektiğini söylemiş, haklı da fakat bu modellerin 2 bin liradan aşağısı, hepsi arkası çatlak çerçevesi çizik dolu telefonlar. Çok yükseldi fiyatlar.

Geri
Yukarı