1000 - 1500 TL Telefon Tavsiyesi

Hasan Kaan

Hectopat
Daha fazla  
Su geçirmeyen telefon almayı düşünüyorum ama özelliklerinin de iyi olmasını istiyorum. Arada kaldım anlayacağınız. Su geçiren / geçirmeyen, beni her özelliğiyle memnun edecek bir telefon tavsiye edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyatta su geçirmeyen m4 m5 var. M5 de bazı sorunlar var diyorlar ve pili tam bir günü çıkarmıyor diyorlar. Bende almayı düşünüyorum hala bu arada. m4 de 8 gb hafıza var tırt o yüzden. Zenfone 2 dede şarj sıkıntısı var diyorlar ve bazı uygulamalarla uyumsuzluk cıkartıyor diyorlar. Bende Gm5 plus çıksın bir ona bakıyım da kameraları güzel 2 yıl güncelleme garanti 3 gb ram bir sürü özellik daha ne olsun oda var aklımda. Varsın ağır oyunları da oynamayalım.

Sırf su geçirmiyor diye bir telefona para verirsen yazık etmiş olursun. Ben geçen gün 1000 ₺'ye Huawei GR5 aldım. Gayet memnunum. Snapdragon 616 işlemcisi, Adreno 405 GPU ve 2 GB RAM bulunuyor.

Sırf su geçirmiyor diye bir telefona para verirsen yazık etmiş olursun. Ben geçen gün 1000 ₺'ye Huawei GR5 aldım. Gayet memnunum. Snapdragon 616 işlemcisi, Adreno 405 GPU ve 2 GB RAM bulunuyor.
Adreno 405 1080p için sınır diyorlar telefonun kullanımında kasma olmazda mesela asphalt 8 de hangi ayarlarda rahat oynatıyor düşük de akıcı oluyormu mesela.

Bu fiyata alabileceğiniz en iyi cihazlar LG G4 veya Note 4. Zaten su geçirmez telefon yok. Suya dayanaklı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı