1000-1500 TL yüksek sesli ve yüksek basslı kulak üstü kulaklık önerisi

ardaberkclg

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle fiyat bandım 1000-1500 arasında. Evet yüksek ses ve yüksek bass dedim belki de bu fiyatlarda olmayacağını söyleyebilirsiniz ancak zaten bu fiyat aralığında en iyisini arıyorum. Birkaç modele baktım ve Anker Q10i ile JBL 520BT arasında kaldım. Genel olarak dışarıda kullanacağım için Q10I'yi taşımak zor gelir gibime geliyor ve dip ses sorunu olabiliyormuş sanırım. Ancak hangisini alsam daha memnun kalırım bilemedim, sizlere danışmak istedim. Başka önerileriniz de varsa öğrenmekten mutluluk duyarım. (kafa üstü)

Q10 kullanıyorum. Q10i de deneyimledim. Ağır bir kulaklık. Üstüne yürürken kulağınızda yürüme sesi geliyor. Yani bir gümleme oluyor. Kablosuzda dip ses de olabiliyor. Şans işi biraz. Bence dışarıda kullanılacak türden bir kulaklık değil.

Philips 1007 TL - Philips TAG4105 7.1 Surround Mikrofonlu RGB Kafa Üstü Oyuncu Kulaklığı

Gamepower Ranger RGB Işıklı 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı 1.399,95 TL

Gibabyte 1650 TL - Gigabyte Aorus H1 7.1 Rgb Stereo Gaming Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Logitech - 1899 TL - Amazon.com.tr

Philips 1007 TL - Philips TAG4105 7.1 Surround Mikrofonlu RGB Kafa Üstü Oyuncu Kulaklığı

Gamepower Ranger RGB ışıklı 7.1 Surround oyuncu kulaklığı 1.399, 95 TL.

Gigabyte 1650 TL - Gigabyte Aorus H1 7.1 Rgb Stereo Gaming Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Logitech - 1899 TL - Amazon.com.tr

Hocam dışarıda kullanacağım demiş.

Son düzenleme:
Q10 kullanıyorum. Q10i de deneyimledim. Ağır bir kulaklık. Üstüne yürürken kulağınızda yürüme sesi geliyor. Yani bir gümleme oluyor. Kablosuzda dip ses de olabiliyor. Şans işi biraz. Bence dışarıda kullanılacak türden bir kulaklık değil.

Evet duymuştum böyle sorunları olduğunu bu yüzden kararsız kaldım. Aslında kalite bakımından güzelken kullanma açısından bana sıkıntı çıkaracak bir model dediğiniz gibi.

Evet duymuştum böyle sorunları olduğunu bu yüzden kararsız kaldım. Aslında kalite bakımından güzelken kullanma açısından bana sıkıntı çıkaracak bir model dediğiniz gibi.

Yürürken "züng züng" ses geliyor, çok rahatsız edici olur. Kabloluyla çok iyi kulaklık ikisi de.

Bende araştırıyorum ama.

TaoTronics SoundSurge 85​

İyi diyorlar.

Evet ben de duydum ancak satışı kalkmış bu modelin maalesef :\

Yürürken "züng züng" ses geliyor, çok rahatsız edici olur. Kabloluyla çok iyi kulaklık ikisi de.

Teşekkürler deneyiminizi aktardığınız için söylediklerinizle bu model yerine muadili olan hemen hemen aynı başka modellere bakacağım. Bunun için model önerebilme şansınız varsa memnuniyet duyarım.

Geri
Yukarı