1000-1500TL arası mekanik klavye önerisi!

Truckbuffer

Decapat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Merhaba, önceden Gamepower Warlock kullanıyordum tuşları basmamaya başladı yenisini alacağım yardımcı olur musunuz? (Full klavye(%100))

%100 yerine sadece numerik olmayan %80 mi ne oluyorsa artık o da olabilir.

Son düzenleme:
Royal Kludge ve Gamakay MK61 bakabilirsiniz.

[TRY955.27 8% OFF] Royal Kludge RK61 Mekanik Klavye 61 Tuşlar bluetooth 5.0 Kablolu Çift Mod RGB Oyun Klavye Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood.com

Bir de az bütçe artarsa bunu öneririm:

Türkçe klavye istiyorsun sanırım. @Kiznaiver yardımcı olacaktır bu konu için, ben önerilerimi sundum.
Bunlara baktım da hoşuma gitmedi, bir de ğ, ş, ü tuşları falan da yok var mı farklı önerileriniz?

O paraya bu klavye asla alınmaz fiyatını hak etmiyor. Aynı fiyata XPG Summoner var.
URL unfurl="true"]https://www.gaming.gen.tr/urun/151278/asus-tuf-gaming-ra05-k3-d-rd-red-switch-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye/?ref=akakce&v=1.26.3[/URL]

Bunlara baktım da hoşuma gitmedi, bir de ğ, ş, ü tuşları falan da yok var mı farklı önerileriniz?

alınır mı

Yurtdışı sıkıntı değilse:

Nakliye kısmında ''Türkiye Direkt Posta'' seçerseniz 770-800TL gibi bir fiyata geliyor. Normalde rahat 1000TL üstü edecek bir klavye. Gateron switch'ler kullanılmış. Türkiye'de satılmadığı için pek bilinmiyor. Klavye ile alakalı diğer düşüncelerimi de konuda yazmıştım.

Alternatifler:

Ğ, Ş, Ü gibi harfler olmasına gerek yok. Bilgisayarda Türkçe seçili olduğu sürece yazabilirsiniz o tuşlara bastığınızda. Sadece baskı. Hiç böyle klavye kullanmadıysanız 1 hafta bile sürmez alışmanız. Sıkıntı etmeyin.

Yurtdışı sıkıntı değilse:

Nakliye kısmında ''Türkiye Direkt Posta'' seçerseniz 770-800TL gibi bir fiyata geliyor. Normalde rahat 1000TL üstü edecek bir klavye. Gateron switch'ler kullanılmış. Türkiye'de satılmadığı için pek bilinmiyor. Klavye ile alakalı diğer düşüncelerimi de konuda yazmıştım.

Alternatifler:

Ğ, Ş, Ü gibi harfler olmasına gerek yok. Bilgisayarda Türkçe seçili olduğu sürece yazabilirsiniz o tuşlara bastığınızda. Sadece baskı. Hiç böyle klavye kullanmadıysanız 1 hafta bile sürmez alışmanız. Sıkıntı etmeyin.
hyperx alloy mu msi vigor gk50 mi?
vigor gk50 güzel görünüyor fakat tuşları hemen bozulabiliyormuş
hyperx alloy mkw100 ise hem sade hem de sağlam

hyperx alloy mu msi vigor gk50 mi?
vigor gk50 güzel görünüyor fakat tuşları hemen bozulabiliyormuş
hyperx alloy mkw100 ise hem sade hem de sağlam
Kailh switch'ler(GK50) kağıt üzerinde daha iyi ama olması gerekenden kısa zamanda az da olsa böyle şeyler yaşayanlar var. MKW100 de alınabilir. TTC switch'ler kullanılmış. Onlar da gayet sağlam switch'ler.

Geri
Yukarı