1000 - 1500TL Arası Monitör Tavsiyesi

263837

Decapat
Merhabalar. 1000-1500tl fiyat bandında 144hz, 1ms, Full HD monitör önerebilir misiniz? Rekabetçi oyunlar için hızlı, renkleri canlı ve mümkünse curved olsun istiyorum. Curved monitörden daha kaliteli düz monitör varsa o da olabilir.

Samsung'un LC24FG73FQMXUF model monitörü yeni sistem toplayacağım bütçem yetmedi ama indirim de yakalarsam ben de bunu almayı düşünüyordum.

Viewsonic XG2401 kendim bile garanti veririm. Rekabet için çok iyi. Ghosting yok. Gözünüz kapalı alın ben ve 4 arkadaşım bu monitörü kullanıyoruz.
Kalitesi diğerlerinden daha iyi rekabeyçi için IPS tam bir hata olur hatta gününde iadeye bile başvurabilirsiniz.
Gol1n önerdiğide çok güzel bir monitör düşünürseniz bunları düşünün.

Son düzenleme:
Herkese teşekkür ederim. AOC 24G2U ve Viewsonic XG2401 arasında kaldım. Daha önce sorduğumda 24G2U'nun hızından çok memnun olduğunu belirten bir arkadaş da vardı. Ama emin olamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı