1000-1800₺ Arası Telefon Tavsiyeleri

Semih Apdik

Hectopat
1000-1800 ₺ arası telefon önerilerinizi bekliyorum tercihen en az 32 GB hafıza, en az 3 GB RAM, kamera vs. sizin önereceklerinize göre bakacağım. Şimdiden teşekkürler :)

P Smart 2019 öneririm.
Y7'de iyidir.

Benim önerim Huawei Mate 20 Lite olacak fiyat 1800-2000tl arası ama şöyle bir şey diyeceğim. P smart 2019 güzel telefon ama telefonu ilk aldığınızdan itibaren kasıyor. Mate 20 lite böyle bir sorun yaşamadık renk kalitesi olarakta mate 20 lite öneririm. Her iki telefonuda kullandım.
İphone tercihi yaparsınız güzel olur. Ama 2. el olarak 1500 tl civarı iphone 6s alabilirsiniz.

Benim önerim Huawei Mate 20 Lite olacak fiyat 1800-2000tl arası ama şöyle bir şey diyeceğim. P smart 2019 güzel telefon ama telefonu ilk aldığınızdan itibaren kasıyor. Mate 20 lite böyle bir sorun yaşamadık renk kalitesi olarakta mate 20 lite öneririm. Her iki telefonuda kullandım.
İphone tercihi yaparsınız güzel olur. Ama 2. el olarak 1500 tl civarı iphone 6s alabilirsiniz.
Mate 20 Lite konusundaki görüşünüze katılıyorum.

GM 9 PRO öneririm. 4 GB RAM 64 GB hafızası var. Oyun, sörf, Kamera, Video açısından gayet stabil. Android 10 sürümü de gelecek. Yaklaşık 10 aydır kullanıyorum. Hiç bir kasma,donma, herhangi bir sorun yaşatmadı, yaşamadım. çoğu kişi GM yi çöp diye tanımlar, Fakat "Android" sistemini bilinçsiz olarak kullananlar böyle der :)

Xiaomi A2 Lite 5 aydır kullanıyorum benim aldığımdan 100 TL daha ucuz . Çok memnunum. 1200-1250 arasında fiyatlarını bulabilirsiniz . 4 GB RAM 64 GB hafıza 4000 Mah bataryası var. Aman diyim aynısının 3/32 modelide var karıştırmayın onunla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı