1000-2000TL arası mouse pad tavsiyesi

Bütçe
1000-2000

turboTürk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar mevcut olarak MPC450 kullanıyorum. Speed kumaş memnunum ama çok toz tutuyor ve kolay kirleniyor malum sigara falanda kullanıyorum.
Bana kolay kolay leke tutmayacak bir ped gerekiyor. Artısan 2.el düşünüyorum varsa tavsiye alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
mausepadlerin birçoğu öyle toz tutarlar ayrıca mausepad için 1000 lira vermek çok gereksiz aşağıdaki ürüne bakabilirsin.
mausepad link
Yani sizin düşünceniz öyle olabilir saygı duyuyorum ama ben yüzey alayının kalitesinin bayağı fark ettiğini düşünüyorum halihazırda bir tane Speed pad kullandığım için konfor farkı oluyor.
Tabii ki profesyonel değilimde ben genelde masanın ucundan fareyi bilekten oynatan biriyim o yüzden Pad'in yüzey alanının kenarlarını kullanıyorum genelde QCK falan kullandımda bir süre sonra formları bozuluyor.

MPC450 o kadar tüy toz tutuyor diyorsanız Artisan bunun 3 katı daha fazla tutacaktır. MPC450 gibi cordura kumaşa sahip olarak XrayPad Traigun Pro önerebilirim. Bu tarz ürünleri her kullanım öncesi hafif nemli bir bez ile silmelisiniz. Yapısı gereği gayet dayanıklıdır.

MPC450 o kadar tüy toz tutuyor diyorsanız Artisan bunun 3 katı daha fazla tutacaktır. MPC450 gibi cordura kumaşa sahip olarak XrayPad Traigun Pro önerebilirim. Bu tarz ürünleri her kullanım öncesi hafif nemli bir bez ile silmelisiniz. Yapısı gereği gayet dayanıklıdır.
hocam wraith esportsun cosmic v2 glass pad'i var o ne diyorsunuz ?

Cam mouse pad deneyimim bana göre olumsuz sonuçlandı. Mousepad üzerine mikro toz tanecikleri olduğunda dahi fare üzerinde hareket ettirdiğimde çok rahatsız hissettirdi. Sürekli olarak silmek temizlemek durumundasınız. Round aralarında bile mousepad temizlemek bana çok bunaltıcı gelmişti. Onlarca mouse pad kullanmış birisi olarak beni bu kadar rahatsız eden bir deneyim daha yaşamadım. Tabi bu benim kişisel deneyimim fakat kör alım yapmaya uygun bir ürün değil diyebilirim.

Geri
Yukarı