1000 dolarlık Gaming odaklı bilgisayar toplama

Bütçe
1000$

Omermete

Decapat
Daha fazla  
Anakart: MSI B450 Tomahawk Max II AM4 ATX motherboard - 125 $

Ekran kartı: ASUS ROG STRIX GeForce GTX 1660 Super Advanced Edition Graphics Card - 330 $

SSD: Samsung 970 EVO Plus SSD 500GB - M.2 NVMe ınterface ınternal Solid state Drive with V-NAND Technology (MZ-V7S500B/AM) - 80 $

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X 3.7 GHz six-Core AM4 Processor - 267 $

RAM: Crucial 16 GB Ballistix DDR4 3600 MHz udımm Gaming desktop Memory kit (2 X 8 GB, Red) 94 $

Soğutucu: Arctic Freezer 34 e-Sports Duo - Tower CPU cooler with bionix p-series case fan in push-pull, 120 mm PWM fan, for Intel and AMD socket - white - 50 $

HDD: Western Digital 1TB WD Blue PC hard Drive HDD - 7200 RPM, SATA 6 Gb/s, 64 MB cache, 3.5" - WD10EZEX - 45 $

Power: Cooler Master Watt 650 Watt semifanless modular Power Supply, 80 Plus Bronze certified Power Supply for computers 75 $

Yukarıda belirttiğim Sistem'de rahatça GTA V, LoL, CS:GO, Valorant, VB. FPS oyunlarını performanslı bir şekilde oynayabilir miyim?
Bütçemi biraz olsa da düşürebilirim bana bu kadarı fazla şunu şöyle yapabilirsin diyebilirsiniz.
Şimdiden teşekkürler.

Bu sistem o oyunlara çok fazla.Rahatlıkla oynayabilirsiniz ama bu oyunları oynucaksanız sadece bu kadar yüksek özellikli pc almaya gerek yok.

Bu sistemi hangi ülkede topluyorsun? Yurtdışında toplayıp buraya mı geleceksin?
Amerikada abim yaşıyor hocam gelirken getirecek
Bu sistem o oyunlara çok fazla.Rahatlıkla oynayabilirsiniz ama bu oyunları oynucaksanız sadece bu kadar yüksek özellikli pc almaya gerek yok.
Hocam güzel kaliteli birşey istiyorum o yüzden böyle birşey seçtim sence rahatlıkla performanslı bir şekilde oynayabilirmiyim

Amerikada abim yaşıyor hocam gelirken getirecek

Hocam güzel kaliteli birşey istiyorum o yüzden böyle birşey seçtim sence rahatlıkla performanslı bir şekilde oynayabilirmiyim
pcpartpicker'ı kullanarak sistem dizebilirsin. İşlemci Türkiye'de 300 TL daha ucuz. Bazı parçalar da aynı şekilde. İstersen bi daha gözden geçir TR US fiyat farklarını. Ayrıca GPU nerde 300 dolara satılıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı