1000 lira VDSL Modem tavsiyesi

Goralı İnsan

Centipat
Bütçe 1000 lira diyeyim ama daha ucuz fiyat performans dediğiniz modemleri atmanızı rica ediyorum. Çok profesyonel bir şey istediğim yok. Bana yetsin, evin her yerinde çeksin, hız kaybı yaşatmasın istiyorum. Modemi aldıktan sonra internet bağlatma konusunda da yardım istiyorum.

Bütçeyi az artırıp Keenetic extra dsl al. Daha ucuzları hayal kırıklığı. İnternet bağlaması basit, internet sağlayıcının sana verdiği kullanıcı adı ve şifreyi giriyorsun oto bağlanıyor.
Hocam diğerlerinde nasıl sorunlar yaşarım ki? Yanlış anlamayın hiç bilmediğimden soruyorum. O kadar diyorsanız dikkate alacağım ama 1900 lira altına bulamadım dediğinizi.

Bunda iyi bir indirim mi var? TP Link iyi marka diye biliyorum.

Hocam diğerlerinde nasıl sorunlar yaşarım ki? Yanlış anlamayın hiç bilmediğimden soruyorum. O kadar diyorsanız dikkate alacağım ama 1900 lira altına bulamadım dediğinizi.

Bunda iyi bir indirim mi var? TP Link iyi marka diye biliyorum.

Ev kaç m2? Benim ev 120, W serisi çok pişman etti beni uzun araştırmalarım sonucu bütçeme 900 daha ekleyip dediğim modeli aldım. Saçma sapan ping Spikelar, 3 4 telefon bağlanınca internetin %80 performans kaybetmesi vs uzar gider. TP-Link iyi marka ama bahsettiğimiz modeller çok eski ve eskiler eskiden güzeldi.

Ben Asus AC51 modelini kullanıyorum, memnumum. 3+1 evin her yerinde sorunsuz çekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ev kaç m2? Benim ev 120, W serisi çok pişman etti beni uzun araştırmalarım sonucu bütçeme 900 daha ekleyip dediğim modeli aldım. Saçma sapan ping Spikelar, 3 4 telefon bağlanınca internetin %80 performans kaybetmesi vs uzar gider. TP-Link iyi marka ama bahsettiğimiz modeller çok eski ve eskiler eskiden güzeldi.
Hocam 3+1, 110 120 civarı sanıyorum. Teşekkürler araştırdım attığım modelden vazgeçtim.
Ben Asus AC51 modelini kullanıyorum, memnumum. 3+1 evin her yerinde sorunsuz çekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler hocam bütçe arttırmazsam bunu alacağım.

Bütçeyi az artırıp Keenetic Extra DSL al. Daha ucuzları hayal kırıklığı. İnternet bağlaması basit, internet sağlayıcının sana verdiği kullanıcı adı ve şifreyi giriyorsun oto bağlanıyor.

Hocam Carrier modelini aldım bugün pişman olur muyum? Bir de kurulumlarda hep telefon bağlantısı falan üzerinden yapıyorlar ev telefonum yok direk kablo bağlantısı ile yapabilirim değil mi?

Hocam Carrier modelini aldım bugün pişman olur muyum? Bir de kurulumlarda hep telefon bağlantısı falan üzerinden yapıyorlar ev telefonum yok direk kablo bağlantısı ile yapabilirim değil mi?

Pek fark olmaz herhalde iki model arasında. Evet kabloyla bağlantı oluyor.

Edit: ikisinin aynı cihaz olduğunu öğrendim araştırırken, extra türkiyeye satılan Carrier avrupaya satılan modeliymiş.

Geri
Yukarı