1000 liraya düşük ayarlarda oyun oynatacak sistem önerisi

omercantr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Rica etsem bana 1000 liraya düşük/orta ayarlarda oyunlar oynatabilecek film izletebilecek bir bilgisayar önerir misiniz parçalar da olabilir yalnız Aliexpress ve Amazon'dan olmazsa sevinirim. Bu arada oynamak istediğim oyunlar Valorant, LoL, CS ve GTA 5 oynatabilirse. Bu arada elimde eski bir anakart var 775 pin ve 250GB HDD var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica etsem bana 1000 liraya düşük/orta ayarlarda oyunlar oynatabilecek film izletebilecek bir bilgisayar önerir misiniz parçalar da olabilir yalnız Aliexpress ve Amazon'dan olmazsa sevinirim. Bu arada oynamak istediğim oyunlar Valorant, LoL, CS ve GTA 5 oynatabilirse. Bu arada elimde eski bir anakart var 775 pin ve 250GB HDD var.

0 Bir sistem dizmen mümkün değil, 2.el dizebilirsin anca, hadi dizdin diyelim GTA 5 veya CS açmayabilir.

RAM DDR4 mü DDR 3 mü?

Yanlış bilgi
Son düzenleyen: Moderatör:
Xeon işlemcilerin modlamasıyla uğraşamam dersen Q9550 veya uyguna bulabilirseniz Q9650 modeli bahsettiğiniz oyunları açmaya yetecektir. Bütçenizin geri kalanına ekran kartı ve diğer parçalara ayırabilirsiniz.

DDR4 önermem hem anakart ve işlemci desteklememetedir DDR2 alması gerekiyor onun için işlemci ve anakart değişmesi gerek.

DDR3 olamaz çünkü 775 pinli bir işlemci DDR2 destekler.
DDR2 destekleyen de var DDR3 destekleyen de var.
Bu model hem DDR2 hem de DDR3 destekliyor. Sadece DDR2 veya DDR3 destekleyen modeller de var.

Uzay montaj kurdum ve niye ise monitör ekledim gidip bir bilgisayarcıdan 30 40TL'ye dış kasa al. İşlemci Xeon koydum overclock ile süper bir işlemci olur LoL CS:GO oynatır. Ekleme yapıyorum özür dilerim stok fan almayı unutma ben yazmayı unutmuşum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı