1000 liraya kasa önerisi

eğer 4 fanla geliyorsa bu kasa da baya güzel benim için önde 3 arkada 1 egzoz fan olması önemli
@Jang Geum'un Danji Yemeği 'nin değindiği konu çok iyi. Aslında 800 verseniz de 650 verseniz de veya 1000 TL bile verseniz pek bir fark olacağını sanmıyorum. Fakat illa ki alacağım diyorsanız bütçenize göre daha iyisi tanımıyorum.

@Jang Geum'un Danji Yemeği 'nin değindiği konu çok iyi. Aslında 800 verseniz de 650 verseniz de veya 1000 TL bile verseniz pek bir fark olacağını sanmıyorum. Fakat illa ki alacağım diyorsanız bütçenize göre daha iyisi tanımıyorum.
evet kasa baya iyi bu arada hoşuma gitti inceledim 4 dahili fan ile geliyor

Az önce şu videoyu inceledim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
63 dereceyi geçmiyor sıcaklık değerleri markasını bilmiyorum ama bu kasayı araştır bence derim.

soğutmanın yanı sıra biraz da şık dursa aslında o yüzden bütçeyi böyle yaptım azda
güzel lakin önü kapalı sanki
gamepower warcry kasasına baktım baya hoşuma gitti ama o nasıl kullanan var mı

Son düzenleme:
bu kasada egzoz fan yok sanırsam

evet ama hava akışı vs iyiyse biraz zorlayabilirim bütçemi beğendim kasayı
Hava akışı gayet iyi kasa, içi de gayet geniş ve ferah, custom sıvı soğutmaya ve E-ATX anakartları destekliyor 😁
evet kasa baya iyi bu arada hoşuma gitti inceledim 4 dahili fan ile geliyor
Kasa ve hava akışı iyi ama içi dar, kablolamada zorlanabilirsin.

Geri
Yukarı