1000 Mbps internet için Wireless cihazı önerisi

umutgndz5225

Centipat
Daha fazla  
Eski bir Wireless kullanıyorum. Evimde 1000 Mbps internet var fakat Wireless çok eski olduğundan 2.4 GHz internete bağlanmak zorunda kalıyorum. Bu yüzden internetin sadece 300 Mbps'sini kullanabiliyorum. Hangi Wireless'i almalıyım önerebilir misiniz?

Eski bir Wireless kullanıyorum. Evimde 1000 Mbps internet var fakat Wireless çok eski olduğundan 2.4 GHz internete bağlanmak zorunda kalıyorum. Bu yüzden internetin sadece 300 Mbps'sini kullanabiliyorum. Hangi Wireless'i almalıyım önerebilir misiniz?

Wireless ile 5 GHz'de de 1000 alamazsınız hocam.

Blodiy tavsiye ettiğini alabilirsin.

Siz bilirsiniz hocam ancak en sağlıklısı Ethernet kablosu kullanmak. Kopma gibi sorunlar yaşamazsınız en azından. Kablo kanalı alarak gizlerseniz belli olmaz. Ancak eğer Wireless konusundan şaşmazsanız arkadaşın attığı ürün iyi diyebiliriz.

3 senedir Wireless kullanıyorum herhangi bir kopma falan olmuyor. 50 TL cihaz. Tavsiye edilen ürün kaliteli yani sorun çıkmaz.

Bunu kullanıyorum bir kaç aydır. Henüz sıkıntı çıkarmadı. 5 GHz ağını görmeyebiliyor. Özel bir ayarla yapılıyor.

Ancak 1000mbps alamazsınız. Ben modeme biraz uzak olduğum için 200 mbps civarında alıyorum. Ama modeme yakınsanız 500 üzerine çıkarsınız diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı