1000 Mbps internet tam hızda çalışmıyor

@Sheshik arkadaşın dediklerine ek kimi zaman depolama alanının yazma değerleri düşükse o da sınırlayıcı bir etken oluşturabiliyor. Ama bu durum genelde HDD'lerde yaşanıyor eğer ki herhangi bir SSD kullanıyorsanız muhtemelen sunucu sınır koyduğundandır.

@Sheshik arkadaşın dediklerine ek kimi zaman depolama alanının yazma değerleri düşükse o da sınırlayıcı bir etken oluşturabiliyor. Ama bu durum genelde HDD'lerde yaşanıyor eğer ki herhangi bir SSD kullanıyorsanız muhtemelen sunucu sınır koyduğundandır.
hocam benim sistem gayet yeterli aslında ssd olarak Corsair MP600 GS 1TB var

Speedtest'de hız testi yapıp 8'e bölebilirsiniz.
10larca kere yaptım hepsindede 900 civarı geldi fakat steam ve epicte 14 40 70 bunlarda takılıyor hatta bazen 1.4 ile indiriyor fakat 3 farklı speed test siteside 900 gosteriyor

10larca kere yaptım hepsindede 900 civarı geldi fakat steam ve epicte 14 40 70 bunlarda takılıyor hatta bazen 1.4 ile indiriyor fakat 3 farklı speed test siteside 900 gosteriyor
yan odada bir bilgisayar daha var onda da speed test 100mbs gosteriyor ama 120mb/s hatta 240mb/s gormuslugum var

Onlarca kere yaptım hepsinde de 900 civarı geldi fakat Steam ve Epic'te 14 40 70 bunlarda takılıyor hatta bazen 1.4 ile indiriyor fakat 3 farklı Speedtest siteside 900 gosteriyor.

Yan odada bir bilgisayar daha var onda da Speedtest 100Mbps gosteriyor ama 120mb/s hatta 240mb/s gormuslugum var.

240mb/s görmeniz imkansız. 240Mbps tir o.

Yeni konular

Geri
Yukarı