1000 Mbps internetin sinyal güçlendirici ile 35 Mbps vermesi normal mi?

2.4GHz ise normaldir o size taahhut edilen 100 MB degeri 5G ve destekleyen cihazlarda maximum kayıp olmadan olan değerdir yani hız testi kablosuz ise 35 mbt normaldir.

Kablolu.

Kablolu kesin çözüm. Bir de sinyal güçlendiriciler zayıf çalışır genelde. Kalitelisi de pahalıdır. Kablo çekme imkânınız varsa kablo çekin.

Kablolu.

Airties'ın 4452 modelli routerini kullanıyorum. Downloadımda herhangi bir düşme yok ancak uploadımdan yaklaşık 1mb/s feragat ediyorum. Yani muhtemelen sinyal güçlendiriciniz pek stabil çalışmıyor. Ayrıca modem 2.4 gHz

Normalde 100 download 9-10 upload alırım.
Router ile 100 download 8 upload alıyorum.

Bende 200 Mbps internet var kabloyla ve 5GHz ile modemden bu hizi görüyorum sinyal güçlendirici ile 35 50 arasında görüyorum. Sinyal güçlendirici özelliği desteklemiyor çünkü. Kaliteli bir cihaz olursa modemdeki hizi görürsünüz. Bendeki cihaz TP-Link ama modelini bilmiyorum.

Kablonet modem 2.4g ve 5g wifi seçeneği vardı 2.4g wifi de denedim 25 mbps çıktı 5g denedim 100 Mbps çıktı. Diğer amiral gemisi cihazında 2.4g ile test ettim 100 Mbps çıktı. Wifi 5 ile ilgili sorunu düşündüm

Sinyal güçlendirici dediğiniz şey bir repeater ise repeatırın da 5 ghz desteklemesi gerekiyor ayrıca fiber modem kullanmanız gerekiyor. En iyi performans için CAT 6 kablolu bağlantı öneririm

Yeni konular

Geri
Yukarı