1000 TL 2. el sistem toplama

Bunu aldıktan sonra yükseltme yapmak istersen başta PSU güçlendireceksin. İşlemciyi falan değiştirmek istesen Intel'in sürekli soket değişmesi yüzünden oradan da kazığı alacaksın. Sadece "LoL" oynayacaksan seni idare eder. Bellek yuvaları bile DDR3 çok eski sistem, bütçeni arttırıp daha iyisini alabilirsin. Zaten Vatan Bilgisayar gibi rezalet bir firma tanımıyorum. Arkana bakmadan kaçabilirsin.

Turbox rezalet bir marka uzak dur,1000 lirayada epey zor toplamak 2.el bile
Bu bütçeye anca bu oluyor bende biliyorum öyle olduklarını
Türkiye'den 2. el 1000 TL'ye LoL için bir sistem toplar mısınız?

Bu lol açar

1000 TL'ye sıfır DDR4 sistem toplanamaz oyun için. Ama DDR3 toplanır. Dediğin oyun çok iyi bileşenler isteyen bir oyun değil. 4 GB DDR3 RAM'in ikinci el fiyatı yaklaşık 100 TL. İşlemciyi de G3258 seçsek o da 150, hadi 200 olsun. Anakart H81 çipsetli bir anakart ona da 200 TL diyelim. Ekran kartına da GTX 750 Ti diyebiliriz 450-500 TL bandında. Tabii monitör, klavye, fare, kasa ve depolama sende varsa.

Sahibinden'den getli yada mağaza olan satıcılardan i5 2400 H61 8x1 RAM RX 460 kasa 600w PSU'lu sistemi 1400 TL'ye buldum ve bu sistemin 1080p'de LoL oynatacağını düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nedir? Alınır mı bu sistem?

Yeni konular

Geri
Yukarı