1000 TL 7.1 RGB oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Bütçe
1000 TL

ekrem816

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Güzel ses kasabileceğim, dış sesi güzel filtreleyen, sesi dışarıya çok sızdırmayan, uzun kullanımda baş ağrıtmayacak, kulakları acıtmayacak, yastıklar çıkarılabilir ve değiştirilebilir, RGB özellikleri barındıran ve malzeme kalitesi olarak da üzmeyecek bir kulaklık arıyorum. Müzik performansı çok önemli değil. Kullanıcı deneyimlerinizden yola çıkarak ne tavsiye verebilirsiniz?

Kullanmadığım zamanlarda stand üzerinde duracağı için istiyorum ama bu özelliklere bir de RGB olursa 2000 TL fiyat isterler sanırım.

Corsair Void Elite RGB alınabilir. Ürünle ilgili kronik sorunları olduğuna dair çok fazla şikayet duydum. HyperX Cloud Alpha S, kutu içeriği bakımından daha konforlu, daha ergonomik ve daha performanslı. Elbette bana söz düşmez ama RGB size performans sağlamaz, paranızı iyi değerlendirin derim.

Corsair Void Elite RGB alınabilir. Ürünle ilgili kronik sorunları olduğuna dair çok fazla şikayet duydum. HyperX Cloud Alpha S, kutu içeriği bakımından daha konforlu, daha ergonomik ve daha performanslı. Elbette bana söz düşmez ama RGB size performans sağlamaz, paranızı iyi değerlendirin derim.

Estağfurullah hocam olur mu? Size söz düşmese gelip konu açıp fikir ister miyim? HyperX tartışmasız bir kalite. Corsair kulaklıkların giriş seviyeleri ve üst seviyeleri arasında uçurum farklar olduğunu duydum.

RGB zorunluluğunuz yoksa eğer cooler mater MH670 öneririm. Birkaç haftadır kullanıyorum çok güzel bir seçenek. Kablosuz olması da mükemmel bir özgürlük. Şahsen bu bütçelere çıkıldığında kablolu kulaklık almayı pek mantıklı bulmuyorum, kablosuz fetişimden olsa gerek.

Geri
Yukarı