1000 TL 75Hz Monitör önerisi

AOC G2590VXQ almanı tavsiye ederim.

24.5 inc, FreeSync özelliği var. Nvidia ekran kartı kullanıyorsan G-SYNC olarak da kullanabilirsin.

İçerisinde oyun modu var ona alındığında renkler daha canlı oluyor, gündelik kullanımda oyun oynamazken o modu kapatıyorum.

Ekran kartınız nedir bir gtx 1080 & 1080ti ya da rt 2070 2080 falanda (gtx 1080ti almayı düşünüyorum ikinci el) öyle güçlü bir ekran kartınız varsa 2.el 4k tvvsiye ederim 1000 1400 arası minumum 1000 e var

Lc24F390FHMXUF öneririm 60hz yazıyor ama freessync açınca 72hz oluyor. Arkadaşların önerdiklerinin aksine 3000:1 kontrast oranı, VA panel, gerçek 8 bit bunlar artı özellikleriydi. Eksisi ise 4ms ve DP port yok. Ben almadım ama yakın zamanda alacağım sanada tavsiye ederim. Ben ms farkını fazla takmıyorum ama DP port olsaydı fena olmazdı.

LG 24MP59G 75 hz 23.8 inch ve IPS panel freesync özelliği var. 5 ms olmasına rağmen çok güzel bir monitör. 2. Bilgisayarımda kullanıyorum ve çok memnunum. 1 senedir kullanıyorum ve kesinlikle sorun yaşamadım. Renkleri çok doygun. En önemli özelliği ise oyunlarda çok karanlık yerleri rengi bozmadan belirli olmasını sağlayan dark shadow özelliği de var.

Daha önce bir arkadaş incelemesini yapmış okumanızı tavsiye ederim.

Ekran kartınız nedir bir gtx 1080 & 1080ti ya da rt 2070 2080 falanda (gtx 1080ti almayı düşünüyorum ikinci el) öyle güçlü bir ekran kartınız varsa 2.el 4k tvvsiye ederim 1000 1400 arası minumum 1000 e var

Ekran kartım 1060 6gb hocam. 4k biraz gereksiz olur diye düşünüyorum.
Hocam internetten mi tercih edersiniz gidip almayi mi?

Kargo şirketlerine pek güvenemediğimden dolayı elden almayı düşünüyorum.
AOC G2460VQ6 kullanıyorum, 24" fazlasıyla yeterli, parlaklığı ve renk tonları da güzel. Öneririm.

Ben de bu monitörü düşünüyordum aslında. Fakat birkaç olumsuz yorumlara baktım ve herkesin tek şikayeti belirli bir süre sonra ölü piksel olayının patlak vermesi olmuş.

Bence az daha para koyun bunu alın:
Kargoda vs sıkıntı yaşamazsın bence. Yaşarsan da sonuçta Hepsiburada, sıkıntı olacağını sanmam. Ve 75 Hz'dense 144 Hz. Tabi oynadığın oyuna göre de değişir. Sen bilirsin.

Ekran kartım 1060 6gb hocam. 4k biraz gereksiz olur diye düşünüyorum.

Kargo şirketlerine pek güvenemediğimden dolayı elden almayı düşünüyorum.

Ben de bu monitörü düşünüyordum aslında. Fakat birkaç olumsuz yorumlara baktım ve herkesin tek şikayeti belirli bir süre sonra ölü piksel olayının patlak vermesi olmuş.
Üstadım kendim 3 gün önce Lg24mp59g aldım 1004e vatandan. Memnunum. DP çıkışı var, 75hz ,ips panel ,freesync var. Tek eksiği 5ms gecikme süresi ama ips olduğu için ona değer. Öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı