1000 TL 75Hz+ 24" monitör önerisi

solace

Hectopat
Daha fazla  
Başlık kendini anlatıyor. 1000TL dolaylarında en az 75Hz, 24" ve HDMI girişli bir monitör arıyorum. Bir sürü seçenek var internette fakat neredeyse hiç kullanıcı yorumu ya da inceleme yok. Aklımda birkaç model var, linklerini aşağı bırakacağım. Aralarından iyi olduğunu bildiğiniz varsa onu da önerebilirsiniz. Bir de mümkünse uyduruk olmasın plastiği vs. Bazı markalar güç kablosu diye resmen uzaktan kumandalı arabaları şarj eden adaptörlerden yolluyor, mümkünse direkt prize takabileceğim kalın ve kaliteli plastikli cinsten bir şeyler olsun. Tepkime süresi çok önemli değil ama 7-8MS gibi uçuk değerler olmasın lütfen.

- Acer KA242Ybi 23.8" Full HD 75Hz 1ms HDMI VGA FreeSync IPS Monitör - Gaming.Gen.TR
- Cbox 2380FHDV 23.8" 75Hz 5ms (HDMI+Analog) Full HD Monitör Fiyatı
- ACER KA242YBI 23.8" 75 Hz 1 ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör Fiyatları ve Özellikleri
- Samsung LF24T350FHMXUF 24" 75Hz 5ms (HDMI-D-Sub) FreeSync Fiyatı
- Acer Nitro QG241Ybii 75Hz 23.8" 1ms (Analog+HDMI) FreeSync Fiyatı
- LG 23.8" 24MK430H-B 75Hz 5ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD IPS Monitör Fiyatları ve Özellikleri
- Philips 243V7QDAB/00 Full HD IPS Monitör - incehesap.com

Bahsettiğiniz monitör düşündüğüm bütçenin çok üzerinde, biraz daha araştrıma yaptım ve şu monitörü almakta karar kıldım.

Geçen hafta bunu 989 liraya aldım, gerçekten kaliteli, fiyatı düşerse tavsiye ederim:

Bu da ilk izlenimim:

Geçen hafta bunu 989 liraya aldım, gerçekten kaliteli, fiyatı düşerse tavsiye ederim:

Bu da ilk izlenimim:

Yanıtınız için teşekkürler ancak çoktan sipariş verdim, bir üstteki mesajda görebilirsiniz.

Yanıtınız için teşekkürler ancak çoktan sipariş verdim, bir üstteki mesajda görebilirsiniz.

İyi yapmışsınız, rekabetçi oyunları da oynayacaksanız Nitro serisi idealdir. Ben artık sadece eğlencesine oynadığım için CS'yi 1 Ms olayına takılmayıp sadece renk gamı yüksek olan bir monitör tercih etmiştim fotoğraf editlemek için. Sizin tercihiniz eğer çok oyun oynayacaksanız doğru olmuş bence. Umarım ölü pikselsiz, ışık sızmasız, sorunsuz bir monitör gelir. Hayırlı olsun şimdiden.

Bir de bu monitör yanlış bilmiyorsam harici adaptörle geliyor bu yüzden kablo kalabalığı yapacak benim açımdan bir de portları aşağı bakmıyor direkt olarak duvarla ekran arasında sıkışacak kablolar.

Geri
Yukarı