1000 TL AliExpress'ten GTX 750 Ti'lı Sistem Toplama

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Ufak kardeşim için 1000 TL'ye GTX 750 Ti'li sistem toplamak istiyorum yardımcı olur musunuz? Yani her şey dahil 150 175 $ civarı bir şey olursa iyi olur. Monitör hariç tabi sadece kasa.

Türkiye'den de olabilir bazı parçalar eğer fiyatı uygunsa veya yakınsa.

GTX 750 Ti videolarına baktım gayet oynatıyor bütün oyunları düşük grafiklerde de olsa.

Elimde laptop HDD'si var. SSD alacağım 120 GB AliExpress'ten ve diğer parçalar neresi uygunsa oradan alırım Türkiye veya Çin . Ama hangisi uyumludur bilmiyorum(Anakart, PSU vb. ). Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım ZOTAC marka 750 Ti almıştı Aliexpress'ten. Cayır cayır kullanıyor. SSD olarak çok fark yoksa crucial veya alternatif alabilirsin. SSD konusunda çok araştırma yap çünkü uzun vadede bozulabiliyorlar.

775 pinli bir cihaz toplarsin herşey dahil gigabayt g41 DDR3 anakart 8 GB DDR3 RAM 5460 işlemci stok fan 400 v PSU tüplü ekran belide daha ucuza bile gelir

Kanka bu video sana referans olsun ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı