1000 TL altı mekanik %60 kompakt klavye önerisi

Bütçe
999

Turgutoglu48

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1000TL altı beyaz mekanik %60 kompakt klavye almak istiyorum. Piyasada bunları bulabildim bunlardan veya başka tavsiyesi olan var mı?
Mizar mz60.
Ziyoulang t60.
Redragon k617.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam beyaz şartsa biraz sıkıntı. Bu bütçede alınabilecek fazla beyaz klavye yok. Serhat hocamın da dediği gibi MZ60 bakılabilir. 1000TL'ye 2. elden MZ60 belki bulunabilir (bazıları optik mekanik ona dikkat edin)
T60'ı boşverin bütçenizin altında kalıyor. K617'nin beyaz olanı yok diye biliyorum. Hepsiburada'da ve Trendyolda satılanlar da kutusu açık veya kutusu yırtık olarak gönderiliyor. Hani beyaz şart değil derseniz alınacak klavyeler var.

Hocam beyaz şartsa biraz sıkıntı. Bu bütçede alınabilecek fazla beyaz klavye yok. Serhat hocamın da dediği gibi MZ60 bakılabilir. 1000TL'ye 2. elden MZ60 belki bulunabilir (bazıları optik mekanik ona dikkat edin)
T60'ı boş verin bütçenizin altında kalıyor. K617'nin beyaz olanı yok diye biliyorum. Hepsiburada'da ve Trendyol'da satılanlar da kutusu açık veya kutusu yırtık olarak gönderiliyor. Hani beyaz şart değil derseniz alınacak klavyeler var.

Siyah harici her renk okeyim hocam varsa 1300/1400 e kadar çıkabilirim beyaz için

T60'ı boşverin bütçenizin altında kalıyor. K617'nin beyaz olanı yok diye biliyorum. Hepsiburada'da ve Trendyolda satılanlar da kutusu açık veya kutusu yırtık olarak gönderiliyor. Hani beyaz şart değil derseniz alınacak klavyeler var.
K617 satılsa bile MZ60 veya DK61E seviyesinde değil.

Geri
Yukarı