1000 TL altı mikrofon dahil KZ kulaklık tavsiyesi

dewn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1000 altı mikrofon dahil KZ kulaklık arıyorum. Hepsiburada'ya özel çekim olduğu için maalesef sadece Hepsiburada üzerinden alabilirim. Aşağıya baktığım birkaç KZ modelini bırakıyorum. Bilenler yardımcı olursa sevinirim. Genellikle FPS oyunları oynuyorum.

KZ ZEX
KZ ES3
KZ ZS4 BA
KZ ZSR 2BA
KZ ES4 BA

Üstekiler olmak zorunda değil herhangi başka bir modeli de önerebilirsiniz.

@Evil Belief hocam selam etiket için kusura bakmayin, KZ kulakliklari ararken sizin yorumlarinizi gordum yardimci olabilir misiniz, eger musaitseniz.

FPS oyunları ve gündelik kullanım için hem de bu IEM dünyasını giriş için yukardaki listeden ( + olarak EDX Pro ) önerebileceğiniz bir kulaklık var mı acaba?

Son düzenleme:
Arkadaşlar 1000 altı mikrofon dahil KZ kulaklık arıyorum. Hepsiburada'ya özel çekim olduğu için maalesef sadece Hepsiburada üzerinden alabilirim. Aşağıya baktığım birkaç KZ modelini bırakıyorum. Bilenler yardımcı olursa sevinirim. Genellikle FPS oyunları oynuyorum.

KZ ZEX
KZ ES3
KZ ZS4 BA
KZ ZSR 2BA
KZ ES4 BA

Üstekiler olmak zorunda değil herhangi başka bir modeli de önerebilirsiniz.

@Evil Belief hocam selam etiket için kusura bakmayin, KZ kulakliklari ararken sizin yorumlarinizi gordum yardimci olabilir misiniz, eger musaitseniz.

FPS oyunları ve gündelik kullanım için hem de bu IEM dünyasını giriş için yukardaki listeden ( + olarak EDX Pro ) önerebileceğiniz bir kulaklık var mı acaba?
Estağfirullah hocam ne kusuru. Ben KZ'lere çok para dökülmemesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer EDX Pro, ZEX'ten bariz daha ucuzsa onu alabilirsiniz. Dolar bazında fiyatına göre en mantıklı KZ'lerdendir.

Estağfirullah hocam ne kusuru. Ben KZ'lere çok para dökülmemesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer edx Pro, Zex'ten bariz daha ucuzsa onu alabilirsiniz. Dolar bazında fiyatına göre en mantıklı KZ'lerdendir.

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Siparişi hemen veriyorum.

Geri
Yukarı