KZ kulaklık tavsiyesi

Siz hangi kulaklığı denediniz bilmiyorum ama edx Pro şimdi geldi bass çok iyi Spotify EQ yaptım bass için telefon Galaxy A51 ses 70 düzeyinde ona rağmen bass çok iyi sesi arttıramıyorum kulağımı rahatsız ediyor bass çok güzel vuruyor. Dolby Atmos müzik ayarında uhq açık zevk alıyorum dinlerken. Ayrıca silikonu en büyük olanla değiştirdim bass azalmasın diye tabii sizin kulağınıza göre değişir denemeniz lazım.

Hocam piyasadaki aynı fiyatlardaki Bluetooth kulaklıklardan iyi midir? Edx Pro almak istiyorum ama herkes başka bir şey söylüyor üstteki arkadaş beğenmemiş mesela sadece müzik dinlemek için alınır mı? QCY T13 kullanıyorum yerine alacağım.

Hocam piyasadaki aynı fiyatlardaki Bluetooth kulaklıklardan iyi midir? Edx Pro almak istiyorum ama herkes başka bir şey söylüyor üstteki arkadaş beğenmemiş mesela sadece müzik dinlemek için alınır mı? QCY T13 kullanıyorum yerine alacağım.

Benim şu an kullandıklarımdan kat kat iyi bir kulaklık. Kullandığım ürünler Samsung Galaxy Buds Live, Realme T100 ve TaoTronics SoundLiberty 97 artık kullanmıyorum anca araç kullanırken telefon görüşmelerinde daha iyi yalıtımda yok yani trafiği duyabiliyorsun. KZ edx Pro öyle bass ağırlıklı bir kulaklık değil lakin EQ ayarı ile tatmin ediyor. Eğer bass için bir kulaklık artıyorsan KZ edx Pro önermem onun yerine KZ dqs alabilirsin bass ağırlıklı bir kulaklık. KZ bence diğer rakiplerine göre AKG ve JBL gibi kulaklıklardan daha temiz bir ses veriyor. Bluetooth olarak da kullanabiliyorsun AZ09Pro alıp takıyorsun al sana kablosuz kulaklık. Son olarak müzik dinlemek ve dizi izlemek için alınır tabii gayet keyifli.

Benim şu an kullandıklarımdan kat kat iyi bir kulaklık. Kullandığım ürünler Samsung Galaxy Buds Live, Realme T100 ve TaoTronics SoundLiberty 97 artık kullanmıyorum anca araç kullanırken telefon görüşmelerinde daha iyi yalıtımda yok yani trafiği duyabiliyorsun. KZ edx Pro öyle bass ağırlıklı bir kulaklık değil lakin EQ ayarı ile tatmin ediyor. Eğer bass için bir kulaklık artıyorsan KZ edx Pro önermem onun yerine KZ dqs alabilirsin bass ağırlıklı bir kulaklık. KZ bence diğer rakiplerine göre AKG ve JBL gibi kulaklıklardan daha temiz bir ses veriyor. Bluetooth olarak da kullanabiliyorsun AZ09Pro alıp takıyorsun al sana kablosuz kulaklık. Son olarak müzik dinlemek ve dizi izlemek için alınır tabii gayet keyifli.

Teşekkürler dediğin modeli alacağım bu fiyatlarda başka alternatif Yok gibi

Teşekkürler dediğin modeli alacağım bu fiyatlarda başka alternatif yok gibi.

KZ edx Pro kötü bir kulaklık değil sesi çok yüksek bilgisayarda dip sesi var. Çok önemli değil. Ben bass ağırlıklı müzikler sevdiğim için çok beğenmedim. Genel anlamda iyi ama. Ben AliExpress'ten 170 TL'ye aldım. 2-3 hafta önce fakat dolar yükseldikçe fiyatı artıyor.

Kzdq6s nasildir bass olarak kullanan var mi?

Ben sahibinden sitesinden sıfır jelatinli aldım KZ edx Pro 250TL'ye pazarlıkla indirdim alternatiflere yönebilirsin ama açılmamış kutu olması gerek.

JBL C100 gibi 200 liralık kulaklıklardan iyi midir? Ben biraz daha bass seviyorum hem kalitesi hem güzel bass veren Ali Express'den ne alabilirim?

KZ edx Pro kötü bir kulaklık değil sesi çok yüksek bilgisayarda dip sesi var. Çok önemli değil. Ben bass ağırlıklı müzikler sevdiğim için çok beğenmedim. Genel anlamda iyi ama. Ben AliExpress'ten 170 TL'ye aldım. 2-3 hafta önce fakat dolar yükseldikçe fiyatı artıyor.

Kzdq6s nasildir bass olarak kullanan var mi?

JBL kulaklığı hiç kullanmadım yorum yapmam yanlış olur.

Şöyle sorayım ben QCY kulaklıklarını ve JBL kablolu kulak içi en alt segment ürünlerini kullandım ilk ay bu kulaklıklar memnun eder ikinci ay bir uyanırsınız kulaklık bozulmuş teknik servisleri aramaya başlarsınız o yüzden KZ kullanan bulmak zor bulmuşken birkaç sorum olacak:)
Bu cihazlar dedikleri kadar sağlam mı üstteki olayı yaşar mıyım Ali Express'den alacağım bir de garanti gibi bir imkan olmayacak elimde kalir mi, ses kalitesi bass olarak yüksek hangisini almalıyım ya da Ali Express'den başka alternatifler var mıdır teşekkürler.

Ben JBL C100 bir de t 110 ya da 100 olması lazım yassı kabloluyu kullandım 3 ay sonra bir taraftan ses gelmiyordu. Yoruldum artık. Ses kalitesi olarak KZ güzel fakat JBL C100'ün bassları daha iyi. Bende KZ'nin bassı gümbür gümbür olan bir modelini arıyorum. Bulursan burada paylaş lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı