1000 TL ANC'li kulaklık önerisi

Executioner

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dışarı pek ses vermeyen ANC'li kablosuz kulaklık arıyorum. Samgun A73 telefonumda kullanacağım. Telefonun jak girişi olmadığı için çevirici almak yerine kulaklık alayım diyorum.

Üstüne biraz koyup bunu alabilirsiniz bence kaliteli kulaklık kendim uzun zamandır kullanıyorum Buds 2 Pro modeline geçiş yapacağım gayet iyi Akakçe de daha ucuzunu bulursunuz.

Bende de aynı kulaklık var fazlasıyla memnunum Akakçe'de daha ucuzu yok güvenilir satıcılarda 2400 TL civarında kulaklık. Bence bu linkten almamak lazım ürünü çünkü satıcısı kimsatar diye ne olduğu bilinmeyen bir satıcı kulaklık sorunlu, iade edilmiş, çakma ya da 2. el ürün olabilir risk almaya değmez bence.

Bende de aynı kulaklık var fazlasıyla memnunum Akakçe'de daha ucuzu yok güvenilir satıcılarda 2400 TL civarında kulaklık. Bence bu linkten almamak lazım ürünü çünkü satıcısı kimsatar diye ne olduğu bilinmeyen bir satıcı kulaklık sorunlu, iade edilmiş, çakma ya da 2. el ürün olabilir risk almaya değmez bence.

En ucuz güvenilir satıcıda fiyartı 2100 civarı.

1706000240082.png

Kulaklık alacak olsam gidip de kalite gemisi adlı bir satıcıdan piyasa değerinin 500 TL altında almam.

1706000297344.png

Arkadaşlar dışarı pek ses vermeyen ANC'li kablosuz kulaklık arıyorum. Samgun A73 telefonumda kullanacağım. Telefonun jak girişi olmadığı için çevirici almak yerine kulaklık alayım diyorum.

1000 TL'nin üstüne çıkamazsanız 700 TL'ye Anker R50i öneririm gayet güzel kulaklıktır hatta R100'den bile daha iyi denebilir.Link

Son düzenleme:

En ucuz güvenilir satıcıda fiyartı 2100 civarı.

Eki Görüntüle 2093690

Kulaklık alacak olsam gidip de kalite gemisi adlı bir satıcıdan piyasa değerinin 500 TL altında almam.

Eki Görüntüle 2093691

1000 TL'nin üstüne çıkamazsanız 700 TL'ye Anker R50i öneririm gayet güzel kulaklıktır hatta R100'den bile daha iyi denebilir.Link
Ankerde ANC yok demisler hocam. Buds 2 'yi alabilirim ama onunda ANC'si iyi degik diyip proyu öneriyorlar pro de cok pahali

Kulak içi kulaklık mı?
Evet

Son düzenleme:
Anker'de ANC yok demisler hocam. Buds 2'yi alabilirim ama onunda ANC'si iyi degik deyip Pro'yu öneriyorlar Pro de cok pahali.

Evet.

Bıds 2'de ANC yok desek daha iyi olur gerçekten aradaki fark %2 falan hiç fark edilmiyor ben kıllanmıyorum bile.
Anket ANC yok ama bu fiyata alınabilecek en iyisi diye önerdim çünkü bu fiyata ANC olan kulaklıklar pek iyi olmuyor ayrıca ancside pek kaliteli olmuyor son çare Anker alabilirsiniz.

Bıds 2'de ANC yok desek daha iyi olur gerçekten aradaki fark %2 falan hiç fark edilmiyor ben kıllanmıyorum bile.
Anket ANC yok ama bu fiyata alınabilecek en iyisi diye önerdim çünkü bu fiyata ANC olan kulaklıklar pek iyi olmuyor ayrıca ancside pek kaliteli olmuyor son çare Anker alabilirsiniz.
anladim hocam sagolun. Anker alayim o zaman buds 2 de hissedilir anc yoksa

Normalde sadece kulak üstü büyük kulaklıklar kullanan biri olarak geçen aldığım tcl tv'nin yanında hediye gelen tcl s600'ü deneyeyim demiştim ve bu ürünün hediye olarak verildiğine baya şaşırdım çünkü baya kaliteli ve özellikleri dolu.

Fiyatı 1200 TL civarında, kablosuz şarj ve ANC var ayrıca ses kalitesi bana baya sağlam geldi. Normalde ATH M50-X kullanıyorum ona rağmen bassları etkileyici geldi. Aşağıya incelemesini bıraktım bakmak isterseniz.

Deneme şansınız olursa bence gözden geçirilecek bir seçenek, tv yanında hediye verildiği için belki açılmamış 2. El bulabilirsiniz uygun fiyata. Yakın zamanda QCY T13 ANC almıştım ona kıyasla tcl çok daha iyi ama QCY de ucuz bir seçenek, o fiyata ANC pek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı