1000 TL ARGB anakart tavsiyesi

Dostum attığım linkten 1.16 saniyeden itibaren bir 10 saniye izler misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1620513269668.png

Tamam, şimdi anlaşıldı. Bu fanda hem erkek hem dişi 3 pin 5V var, değil mi? Eğer öyleyse ip gibi dizebilirsin.

ASRock markasına içim ısınmıyor fakat çok övülmüş çok kararsızım yoksa o anakartı alabilirdim.
B450 Aorus Elite modelinde de ARGB header var ancak VRM'leri dandik. ASRock B450M PRO 4 daha iyi ona göre.

Eğer indirim takip ederim derseniz B550 serisi anakartların çoğunda ARGB bulunmakta, onlara bakabilirsin. B450 anakartlarda ARGB çok nadir.

B450 Aorus Elite modelinde de ARGB header var ancak VRM'leri dandik. ASRock B450M PRO 4 daha iyi ona göre.

Eğer indirim takip ederim derseniz B550 serisi anakartların çoğunda ARGB bulunmakta, onlara bakabilirsin. B450 anakartlarda ARGB çok nadir.

Dostum peki Gigabyte B450 GAMING X modeli nasıldır sence şu an 850 TL civarında ARGB girişide var.

Dostum peki Gigabyte B450 GAMING X modeli nasıldır sence şu an 850 TL civarında ARGB girişi de var.
Şu Tier List'e bakacak olursak B450M PRO 4 Tier D, B450 Gaming X ise Tier E. Yani ASRock modeli daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı