1000 TL bıçak önerisi

Yatırımını skine yapmanı önermem, ha oynarım diyorsan o zaman alınabilir, beğendiğin bir şeyi al çünkü fiyatları sürekli artıyor.

Evet o yüzden soruyorum geldiğimde oynayacağım tekrar CS:GO'yu. Ekim'de tahmini fiyatı ne kadar olur bunların ?

@KenshiPochita
hocam siz daha önce bana shadow daggers önermiştiniz. Şuan tam olarak 740 tl param kaldı hangi siteden almamı önerirsiniz ?

Tüh be :D faturaları ödedim bu kadar kaldı bakalım artık bir yerlerden düşürmeye çalışacağım elime geçerse SS'lerini atarım.

Bir yatırım aracı olarak CS:GO bıçağı mı alacaksınız?

Öyle de denebilir ama daha çok 8 ay boyunca PC başında olmayacağım için geldiğimde daha da çok artacağından korkuyorum o yüzden şimdiden alıp gitmek istiyorum.
Ama şu an 740 TL param kaldı. Büyük ihtimalle bıçak alamam.

Öyle de denebilir ama daha çok 8 ay boyunca PC başında olmayacağım için geldiğimde daha da çok artacağından korkuyorum o yüzden şimdiden alıp gitmek istiyorum.
Ama şu an 740 TL param kaldı. Büyük ihtimalle bıçak alamam.
Hocam öncelikle ilginç bir düşünce ancak CS:GO oyunu ile aranız epey iyi sanıyorum. Yani sanal bir bıçağa o kadar para vermek normalde oyun ile işi olmayan biri için saçma ancak bu bakış açısı sizin kendi bakış açınız o yüzden saygı duyulmalı. Verebileceğim yegane tavsiye, Steam üzerinden almayacağınızı belirtmişsiniz bıçağı, güvenilir bir yerden alın paranızı kaptırmayın saçma bir yere.

Hocam öncelikle ilginç bir düşünce ancak CS:GO oyunu ile aranız epey iyi sanıyorum. Yani sanal bir bıçağa o kadar para vermek normalde oyun ile işi olmayan biri için saçma ancak bu bakış açısı sizin kendi bakış açınız o yüzden saygı duyulmalı. Verebileceğim yegane tavsiye, Steam üzerinden almayacağınızı belirtmişsiniz bıçağı, güvenilir bir yerden alın paranızı kaptırmayın saçma bir yere.

CS:GO'ya toplam olarak bu bıçak ile birlikte 2500 TL para yatırmış olacağım :D ancak bu oyun sayesinde çok çok daha fazla paralar kazanmıştım o yüzden bence gayet makul. Ayrıca askerden geldiğimde fiyatları yüksek ihtimalle artacağı için o skinleri satıp yeni çıkan oyunları alabilirim. CS:GO bana çok kazandırmasaydı ve şansım hep yaver gitmeseydi bu kadar para yatırır mıydım sanmam.
Yani aslında tam olarak 2500'de değil hep ByNoGame'den alışveriş yaptığım için bir de operasyondan elde ettiğim kasalar ile birlikte 1500 bile değildir ben sadece elimdeki skinlerin değerini söyledim.
s
@KenshiPochita Hocam Shadow daggers artacak demiştiniz size güvenip aldım 1140 tl'lerden 1450'lere fırladı :D
asd.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı