6300 TL bıçak önerisi

Hocam 6K oyuna verili mi?

Çağ değişti, gayet de verilir. Tabii kişisel bir mesele bu, ama "oyuna para verilmez" mantığını çok saçma buluyorum artık, çok boomer kafası geliyor. Adam oyuna 100 lira yatırınca ödü kopuyor, dışarıda kim bilir ne kadar gereksiz şeylere fazlasını veriyordur. Her şeyi geçelim, CS:GO oyunun ötesinde çok iyi bir yatırım aracı. Bir sürü örnek verilmiş, benim de zamanında "oyuna o kadar para verilmez" deyip, bin lira verip almadığım almadığım dlore ve kelebekler yüz bin liraları bulmuş. 3 ay önce 19k PARA VERİP aldığım kelebeğe 32k teklif edildi, satmadım yine de. 2 ay önce de yatırım amaçlı aldığım sticker, kapsüllerden %250+ kar ettim. Hatta o kadar çok para yatırmıştım ki, oyuna para yatırmaktan artık çok korkmayan ben de bile "bi daha para yatırmam" kafasına geldim. Çok değil 2 hafta önce 4k ya aldığım skin 6500 tl olmuş vs vs.

CS GO zarar ettirmeyen, onu kenarda bırakalım. Yine de zevk alıyorsan oyundan, niye yatırmayasın ki?

Adam skin önerisi istemiş siz yatırım tavsiyesi veriyorsunuz, keşke yapmasaydın diyorsunuz.
Ben bowie bıçağını öneriyorum dostum. Sesi incelemesi falan çok hoş.

Yeni konular

Geri
Yukarı