1000 Tl Blue Switch klavye önerisi

Bütçe
1000-1100 TL

oymakdeniz

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 12GB
İ5 9400F
8GB RAM
Zamanında 100 liraya aldığım sadece ışığı olan klavyem basmamaya içine kadar kir almaya başladı. Bütçemi belirttiğim şekilde F/P sayılacak bir şekilde güzel bir blue Switch klavye önerir misiniz? Bütçemi çok da fazla olmayacak şekilde arttırma imkanım var. Marka bilgim yok.

İyi sosyaller, şimdiden sağ olun arkadaşlar.

Valla dostum bu bütçeye zor bulunur seçeneklerde zaten sınırlı ama şöyle bir şey var.
Yorumları falan iyi ama yine de başka seçenekleri de araştırmakta fayda var.
(Önerim yatırım tavsiyesi değildir)

Zamanında 100 liraya aldığım sadece ışığı olan klavyem basmamaya içine kadar kir almaya başladı. Bütçemi belirttiğim şekilde F/P sayılacak bir şekilde güzel bir blue Switch klavye önerir misiniz? Bütçemi çok da fazla olmayacak şekilde arttırma imkanım var. Marka bilgim yok.

İyi sosyaller, şimdiden sağ olun arkadaşlar.
Dostum maalesef o bütçede mekanik klavye yok. Yukardaki 2 klavyeyi sakın ama sakın alma. 2 3 aya bozulurlar. Membran önerebilirim veya az 600 daha koyabilirsen koy XPG Summoner al. En ucuzu bu çünkü.

Dostum maalesef o bütçede mekanik klavye yok. Yukardaki 2 klavyeyi sakın ama sakın alma. 2 3 aya bozulurlar. Membran önerebilirim veya az 600 daha koyabilirsen koy XPG Summoner al. En ucuzu bu çünkü.
kardeşim bizde biliyoruz bu fiyata mekanik klavye olmayacağını veyahut çok uzun süre götürmeyeceğini. Adam mekanik blue switch istemiş diye önermeye çalışıyoruz bir şekilde

Kendim kullanıyorum memnunum;

Game Power için bir ön yargı var sizde de mevcut mu?

%60 veya %100 aramıyorsan K568'e bakabilirsin.

Bu klavye beni uzun süre götürür mü?

Dostum maalesef o bütçede mekanik klavye yok. Yukarıdaki 2 klavyeyi sakın ama sakın alma. 2 3 aya bozulurlar. Membran önerebilirim veya az 600 daha koyabilirsen koy XPG Summoner al. En ucuzu bu çünkü.

Ya membran falan pek bir bilgim yok tek isteğim hoş, beni yarı yolda bırakmayacak bir blue Switch'li bir klavye.

Dostum maalesef o bütçede mekanik klavye yok. Yukarıdaki 2 klavyeyi sakın ama sakın alma. 2 3 aya bozulurlar. Membran önerebilirim veya az 600 daha koyabilirsen koy XPG Summoner al. En ucuzu bu çünkü.

XPG Summoner'in bağlantısı mevcut mudur, mevcut ise atar mısın?

Son düzenleme:
Game Power için bir ön yargı var sizde de mevcut mu?

Bu klavye beni uzun süre götürür mü?

Ya membran falan pek bir bilgim yok tek isteğim hoş, beni yarı yolda bırakmayacak bir blue Switch'li bir klavye.

XPG Summoner'in bağlantısı mevcut mudur, mevcut ise atar mısın?
Summoner zam yediği için artık 1700 TL o da red switch. Emin misin? Başka mekanik yok piyasa da. Rampage, Gamepower, Gamebooster, Abidik gubidik birbirine benzeyen %60 klavyeler 2 3 aya kalmaz bozuluyor. Forumda çok yaşayan var.

Summoner zam yediği için artık 1700 TL o da red switch. Emin misin? Başka mekanik yok piyasa da. Rampage, Gamepower, Gamebooster, Abidik gubidik birbirine benzeyen %60 klavyeler 2 3 aya kalmaz bozuluyor. Forumda çok yaşayan var.
2,3 aya kalmaz bozuluyor mu :D Rampage klavyemi kırmıştım 1,5 yıl kullandım. Şu anki Gamepower'ide 10 aydır kullanıyorum bilginiz olmayan konular hakkında yorum yapmayın.

Geri
Yukarı