Blue Switch Klavye önerisi

lilpump

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi blue switch'li klavye arıyorum RGB olmasına gerek yok blue switch olsun yeter. Ya da tuşları sökülüp, switch'in değiştiği herhangi bir klavye alıp switch değiştirme gibi bir olay olabilir mi?
Cevaplarsanız teşekkür ederim. Hepinize iyi geceler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
100-150 lira arasında mekanik klavye bulmak biraz zor olabilir Motospeed bile bulamayabilirsin yurt dışında bütçeni arttırman gerekli.

Ama sana klavye olarak Corsair K70 ya da mekanik hisli Cooler Master Masterkeys Lite L'i önerebilirim.

Ama şunu söyleyeyim Corsair K70'in Türkiye için blue switchli halini bulamadım ama oyun oynuyorsan Red Switch daha uygun oyunlar için.

100-150 lira arasında mekanik klavye bulmak biraz zor olabilir Motospeed bile bulamayabilirsin yurt dışında bütçeni arttırman gerekli.

Ama sana klavye olarak Corsair K70 ya da mekanik hisli Cooler Master Masterkeys Lite L'i önerebilirim.

Ama şunu söyleyeyim Corsair K70'in Türkiye için blue switchli halini bulamadım ama oyun oynuyorsan Red Switch daha uygun oyunlar için.
Önerin için teşekkür ederim, dikkate alacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı