1000 TL bütçe ile kulaklık önerisi

Syndaxxzz

Decapat
Selam herkese 1000TL civarı bir bütçem var oyun için almak istiyorum aklımda olan birkaç model var Corsair Void Elite Logitech G335 ve Logitech G 435 sizce hangisini almalıyım? Herkese iyi bayramlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Cloud 2 almayın kulaklık eski olmasına rağmen her yıl üretimi devam ediyor ve malzeme kalitesinden sürekli kısıyorlar. Mesela eskiden taşıma kesesi çıkıyordu ses kartının uzerinde ışık yanıyordu dönüştürücü başlık çıkıyordu şimdi ise ne kese var ne de logosunda ışıklandırma olan ses kartı. Ki en önemli sorunu ise kronik şekilde ses kartı dip ses yapıyor. Onun yerine Razer BlackShark v 2 USB modelini almak çok daha mantıklı. Kablosuz bir seçenek istiyorsanız ise Razer Barracuda almanızı tavsiye ederim.

Cloud 2 almayın kulaklık eski olmasına rağmen her yıl üretimi devam ediyor ve malzeme kalitesinden sürekli kısıyorlar. Mesela eskiden taşıma kesesi çıkıyordu ses kartının uzerinde ışık yanıyordu dönüştürücü başlık çıkıyordu şimdi ise ne kese var ne de logosunda ışıklandırma olan ses kartı. Ki en önemli sorunu ise kronik şekilde ses kartı dip ses yapıyor. Onun yerine Razer BlackShark v 2 USB modelini almak çok daha mantıklı. Kablosuz bir seçenek istiyorsanız ise Razer Barracuda almanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler cevap için oyun için istiyorum fakat Wireless da istiyorum blackshark ile Barracuda arasında cok fark var mı?

Teşekkürler cevap için oyun için istiyorum fakat Wireless da istiyorum blackshark ile Barracuda arasında cok fark var mı?

Var tabii ki blackshark v2'nin performansı daha iyi ben teknik verileri pek bilmediğim için detaylı şekilde bilgilendiremeyeceğim araştırırsanız daha yararlı olur. Ama barracura X de gayet güzel olumsuz bir kullanıcı yorumuna pek rastlamadım. Yurt dışı satış fiyatının 100 dolar olduğunu varsayarsak ülkemizde 980 TL gibi bir fiyata bulunması güzel bir avantaj.

Yeni konular

Geri
Yukarı