1000 TL bütçe: İş yeri için monitör önerisi

• Konuyu başlatan zgr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B

zgr

Centipat
Arkadaşlar, işyerimize yeni masaüstü PC aldık. Sizlerden gelen öneriler doğrultusunda Lenovo marka.
Şimdi ihtiyacımız ise monitör.
Oyun yok sadece iş için. (Arada oyun da oynarsın bu olsun derseniz o da olur)
23" sanırım yeterli hoparlör olsa iyi olmasa en azından kulaklık için giriş. Göz yormayan.
Bütün gün açık kalacak. 1000 TL'yi geçmesin ince olsun 2 adet alacağım
Şimdiden teşekkürler
Lg 22" 22mk400h-b 1ms 75hz Hdmı,d-sub Freesync Gaming Monitör - n11.com
Acer SA230Abi 23" 75Hz 4ms (Analog+HDMI) FreeSync Full HD Fiyatı
Acer Nitro QG241Ybii 23.8" 1ms (Analog+HDMI) FreeSync Full Fiyatı
AOC I240SXH 23.8" 5ms (Analog+HDMI) Full HD LED Monitör Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
VA panel monitörün daha uygun olacağını düşünüyorum. Linkteki monitörler marka, fiyat, kontrast tepki ve Hz olarak ev ve ofis için çok ideal.

VA panel monitörün daha uygun olacağını düşünüyorum. Linkteki monitörler marka, fiyat, kontrast tepki ve Hz olarak ev ve ofis için çok ideal.
üstad şu nasıl onlara göre içinde dahili hoparlör var diye soruyorum
Philips 241E1SCA/00 23.6" 75Hz 4ms (HDMI+Analog) FreeSync Fiyatı

Kusura bakmayın ben model olarak katkı sağlamadan yorum yazıyorum ama; aktif olarak 4 ofiste bulunuyorum. Samsung(Özellikle) ve Asus ardından LG'den çok memnunuz. Tercih ederseniz bu markalara öncelik vermenizi tavsiye ederim.

Kusura bakmayın ben model olarak katkı sağlamadan yorum yazıyorum ama; aktif olarak 4 ofiste bulunuyorum. Samsung(Özellikle) ve Asus ardından LG'den çok memnunuz. Tercih ederseniz bu markalara öncelik vermenizi tavsiye ederim.
Philips olan güzel bir monitör curved yani kavisli ekran sizin için bir sakıncası yoksa alabilir siniz.

Geri
Yukarı