1000 TL Bütçe İçin Monitör Tavsiyesi

serd53

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Film ve dizi izlemek, Autocad, Idecad gibi programlarla çizim yapmak ve biraz da oyun oynamak için bir monitör almaya karar verdim fakat ayırabileceğim bütçe 1000 TL seviyesinde. Monitörü laptobuma bağlayıp öyle kullanacağım. Laptop özellikleri şöyle; ekran kartım 1050Ti, 16 GB RAM, HDMI girişine sahip.

Genel olarak istediğim özellikler:
-75 Hz yenileme hızı
-IPS panel
-24 inç FHD ekran
-5 ms veya daha az tepki süresi

Bir de ek olarak ilerde belki başka sistemle kullanırım diye display port olsun istiyorum. Şu ana kadar en beğendiğim ve gözüme kestirdiğim model: 24V2Q | AOC Europe bu oldu. Sizin önerebileceğiniz isteklerimi karşılayacak bir monitör var mı ? Yoksa beğendiğim modeli direkt almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünü 3 yıllık garanti uzatması ile beraber 2 ay önce satın aldım. Bende laptopta kullanıyordum ama laptop bozulunca elimde kaldı. Eğer düşünürseniz yardımcı olurum. Kutusu kabloları vs duruyor ve fatura benim adıma.

Bu ürünü 3 yıllık garanti uzatması ile beraber 2 ay önce satın aldım. Bende laptopta kullanıyordum ama laptop bozulunca elimde kaldı. Eğer düşünürseniz yardımcı olurum. Kutusu kabloları vs duruyor ve fatura benim adıma.

Evde 22 inç tn panel,1 ms başka bir monitör var o yüzden 24 inç ips panel istiyorum ama teşekkürler yine de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı