1000 TL bütçe kulaklık ve mouse önerisi

Bütçe
1000TL Kulaklık

EQUARIA

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
Haftaya çarşamba günü BİM'e gelecek olan (inşallah önceden ayırtılmazsa almayı hedeflediğim) Rival 3 mouseu almayı düşünüyorum. Bu mouseu alamazsam eğer DeathAdder v2'ya da senseiten alacağım. Aklımdaki soru şu. Senheiten ya da Rival 3 alırsam 1000TL bütçe ile Arctis 5 2019 mu almalıyım ya da Alpha S ve G Pro X kablolu arasında bir seçim mi yapmalıyım? Aynı şey DeathAdder V2 için de geçerli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolu kulaklık almanızı öneririm şahsen.

@MisakiTaro daha iyi bir kulaklık önerebilir.

Kablolu kulaklık almanızı öneririm şahsen.

@MisakiTaro daha iyi bir kulaklık önerebilir.
Alpha S kablolu ve Cloud 2'den daha iyi bildiğim kadarıyla bir de razerın mouse lagı oluşturduğuna dair söylemlere denk geldim birkaç kere bilginiz var mıdır?

Stoklara Fury X'in gelmesini bekleyebilirsiniz. Cloud II'nin indirime girmesini de bekleyebilirsiniz.
Peki mouse olarak öneriniz nedir?

BİM'e 13 Ocak'ta Arctis 1 gelecek 350TL bence bekleyin mouse önerim ise gene BİM'e 13 Ocak'ta gelecek olan Rival 3 :D.

Alpha S kablolu ve Cloud 2'den daha iyi bildiğim kadarıyla bir de Razer'ın mouse lagı oluşturduğuna dair söylemlere denk geldim bir kaç kere bilginiz var mıdır?
Deathadder V2 Focus+ sensöre sahip. Bu tarz lag durumları engellemek için Motion Sync teknolojisini kullanıyor ve 650IPS. Takılma gibi durumlar yaşamanız çok zor.

BİM'e 13 Ocak'ta Arctis 1 gelecek 350TL bence bekleyin mouse önerim ise gene BİM'e 13 Ocak'ta gelecek olan Rival 3 :D.
Arctis 1 kullanan birisi olarak o fiyatı hak etmediğini düşünmekteyim açıkcası kalitesine göre o fiyata bir sennheiser alsam daha rahat ses kasarım...
Deathadder V2 Focus+ sensöre sahip. Bu tarz lag durumları engellemek için Motion Sync teknolojisini kullanıyor ve 650IPS. Takılma gibi durumlar yaşamanız çok zor.
Anladım teşeklür ederim

Siz bilirsiniz ama Rival 3'e bir bakın derim 400TL normalde BİM'de 220 TL.
Önerinize teşekkür etmekle birlikte birkaç yerde LOD sorunu olduğunu okudum. Aynı zamanda BİM çalışanlarının bu tip ürünleri kendilerine ya da tanıdıklarına sakladıklarına çok kez şahit oldum haliyle deathadder v2 almaya karar verdim.

Geri
Yukarı