1000 TL direksiyon seti önerisi

Defkhammet

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. İlk defa direksiyon seti alacağım. Nelere dikkat etmem gerek bilmiyorum. Şöyle orta düzeyde ETS 2 ve Forza Horizon oynamak için bir direksiyon seti önerisi istiyorum sizden. Tabii derseniz ki 100 lira daha ver bu kat kat iyidir, 100 TL'ye alacağın direksiyondan 1000 TL'yi aşabilir ama öyle ufak tefek farklar varsa 1000 lirayı geçmesin mümkünse. Tabi illa en az 500 dediysem işimi göercek bir şey olur 150-200 lira olur ona da okeyim. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Bende kısa bir araştırma yaptıktan sonra V900-S yi keşfettim. Eksi yönleri nelerdir acaba kullandığınızda karşılaştığınız sorunları paylaşabilir misiniz?
FFB yok. Yani tek işlevi dönmek sayılır. Temiz bir DFGT bulmanız daha iyi olur. 1000 TL'ye alacağınız sıfır bir direksiyon herhangi bir kontrolcüye kıyasla daha az zevk verir.

Malzemesi çok kaliteli değil, onun dışında fena değil, fiyatıana göre iyi. Ben 2. el 500 TL'ye almıştım.

Teşekkürler hocam çok sağ olun.
FFB yok. Yani tek işlevi dönmek sayılır. Temiz bir DFGT bulmanız daha iyi olur. 1000 TL'ye alacağınız sıfır bir direksiyon herhangi bir kontrolcüye kıyasla daha az zevk verir.
Teşekkürler hocam bu terimleri bilmiyorum ama araştıracağım çok sağolun.

Geri
Yukarı