1000 TL EBA için tablet önerisi

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, akrabama tablet lazım oldu. Oyun oynayacaklarını sanmıyorum kullanım amacı uzaktan eğitim. Bunun için bir tablet önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

İnceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kamera MP'si nasıl gözükür:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bilgi.png

Bu tableti engelli bir çocuğa hediye olarak almıştık. Tabii kurulumlarını vs. yaparken inceleme fırsatı buldum.
Kalitesini belli ediyor bence. Ekranı da dandik değildi. Beğendim aslında ama o sıralar 800 lira fazla gelir diye düşünüyordum o tablet için; şu an 1000+ lira. :(
Bu fiyata da başka alternatif yok gibi. Diğer mesajdaki Huawei de değerlendirilebilir.

Bu tableti engelli bir çocuğa hediye olarak almıştık. Tabii kurulumlarını vs. yaparken inceleme fırsatı buldum.
Kalitesini belli ediyor bence. Ekranı da dandik değildi. Beğendim aslında ama o sıralar 800 lira fazla gelir diye düşünüyordum o tablet için; şu an 1000+ lira. :(
Bu fiyata da başka alternatif yok gibi. Diğer mesajdaki Huawei'de değerlendirilebilir.

Çok büyük iylik yaptınız beni bile mutlu ettiniz iyilik yapan iyilik bulur

bu fiyata da başka alternatif yok gibi. Diğer mesajdaki Huawei'de değerlendirilebilir.

Hocam küçük görmeyin üstteki tablet ile aynı ararsında ki tek fark (arka kamerası 8 MP.)

900 TL altı.
900 TL üstü.

Lenovo M10 iyidir.
Ben M10 kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı