1000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
1000Tl

Wolnac

Hectopat
Daha fazla  
Beyler, bayanlar. Ekran kartım maalesef ki son nefesini verdi (GTX750 Ti), bilgisayarcıya götürdük. Kartın RAM'ı arizaliymis Türkiye'de yaptiramazsin dedi. En fazla 1000 TL olacak şekilde ikinci el veya sıfır, Valorant ve GTA 5'i güzel FPS'lerde oynatabilecek iyi bir ekran kartı önerilerinizi bekliyorum. Bu arada bekle şimdi alma diyenler olacak ama evde kapalı kaldık ve aşırı sıkılıyorum. Yani şu an almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 1030 alırsın en iyi bu fiyata.
Bunu bulabildim ancak vga çıkışı var.

Sıfır alacağım, ikinci el alamam beklemek istemiyorum diye söylüyorsan RX550 alınabilir fakat 1000TL'ye diyelim buldun sakın MSİ modelini alma GT1030'dan düşük, ayrıca 1030 alınabilir işinizi görür.

Sıfır alacaksanız RX 550. İkinci el alacaksanız GTX 760, R7 370, R9 270 gibi kartlar bulunuyor. Tabi bu kartlar için sağlam güç kaynağı olması lazım. Güç kaynağınız kötüyse 1030 alın.

Sıfır alacağım, ikinci el alamam beklemek istemiyorum diye söylüyorsan RX550 alınabilir fakat 1000TL'ye diyelim buldun sakın MSİ modelini alma GT1030'dan düşük, ayrıca 1030 alınabilir işinizi görür.
2. el veya sıfır önemli değil sizin öneriniz nedir hocam, mantıklı olan nedir
Sıfır alacaksanız RX 550. İkinci el alacaksanız GTX 760, R7 370, R9 270 gibi kartlar bulunuyor. Tabi bu kartlar için sağlam güç kaynağı olması lazım. Güç kaynağınız kötüyse 1030 alın.

ZM300-LE 300W Zalman marka bi güç kaynağı hocam. Daha önceden 750ti strix oc ve amd fx 4300 kullanıyordum bunları açıyordu rahatlıkla​

Bu arada Konya'da yaşadığım için letgo ve sahibinden de pek ilan bulamıyorum kargoya da çok güvenmiyorum. Sizce ne yapmalıyım ikinci el araştırıp iyi bi fırsatmı bekliyim sıfırmı alayım
Bu ilana bir göz atın. Bütçenizi aşıyor ama arkadaş ile anlaşabilirsen 750 Ti kıyasla baya yüksek FPS farkı alırsın. İşlemcini tabii yazarsan iyi olur.

malesef Konyadayım, sizce kargoya güvenilirmi

Son düzenleme:
2. el veya sıfır önemli değil sizin öneriniz nedir hocam, mantıklı olan nedir?

ZM300-LE 300W Zalman marka bir güç kaynağı hocam. Daha önceden 750 Ti STRIX OC ve AMD FX 4300 kullanıyordum bunları açıyordu rahatlıkla​

Bu arada Konya'da yaşadığım için Letgo ve sahibinden de pek ilan bulamıyorum kargoya da çok güvenmiyorum. Sizce ne yapmalıyım ikinci el araştırıp iyi bir fırsatmı bekliyim sıfırmı alayım.

Maalesef konyadayım, sizce kargoya güvenilir mi?

Öncelikle, ikinci el kart almanız uyguna gelmesini sağlayacaktır. Ben olsam ikinci el alırdım. Fakat sahibinden gibi sitelerden GET ilan almanızı önermiyorum, sorun çıkabilir. Gidip alabileceğiniz görüp testleri yapabileceğiniz ilanlara bakın. Kendiniz görüp test ederseniz daha sağlıklı olacaktır, fakat bulamadınız diyelim. Bu sefer çare maalesef aşağıya koyduğum RX550'yi almak olabilir. Eğer 10FPS az alayım, 100TL ucuz olsun ve MSI olsun diyorsanız GT1030 modeli alınabilir.

Öncelikle, ikinci el kart almanız uyguna gelmesini sağlayacaktır. Ben olsam ikinci el alırdım. Fakat sahibinden gibi sitelerden GET ilan almanızı önermiyorum, sorun çıkabilir. Gidip alabileceğiniz görüp testleri yapabileceğiniz ilanlara bakın. Kendiniz görüp test ederseniz daha sağlıklı olacaktır, fakat bulamadınız diyelim. Bu sefer çare maalesef aşağıya koyduğum RX550'yi almak olabilir. Eğer 10FPS az alayım, 100TL ucuz olsun ve MSI olsun diyorsanız GT1030 modeli alınabilir.

hocam bende ikinci el almak istiyorum fakat gerçekten ikinci el bazen sıfırından daha pahalı oluyor adam, bi adam msi gt 1030u 970tl ye koymuş, 750ti lar 1300 tl ye kadar çıkmış letgo da :( . Sen ne önerirsin ikinci el de. İyi bir fiyatla gtx 750 ti falanmı almalıyım yoksa varmıdır daha iyi bir alternatifi. Veya çinden falan almamı önerirmisin

Yeni konular

Geri
Yukarı