1000 TL ekran kartı tavsiyesi

Bunu asla kaçırmayın hemen alın. Ben kullanıyorum hiç pişman değilim. Isınma problemi falan var diyorlar. Yok öyle bir şey. 2 önde 1 arkada PWM destekli fanlar ile kullanıyorum. Kablolama oldukça iyi. Hiç ısınma sorunum olmadı.

Bu paraya bulamazsınız bir daha.

Fiyatı gayet iyi fakat bu modelde çok sorun yaşayan varmış.
Ben kullanıyorum, oyunlar gayet akıcı. Sıcaklık değeri yüksek fakat 80 dereceyi geçmiyor, yeterli. Yaşadığım yerin havası sıcak ve kullandığım kasanın hava sirkülasyonu pek de iyi değil. Alınabilir bu kart yani gayet de, kasanın hava sirkülasyonunun iyi olması şartıyla.

Bunu asla kaçırmayın hemen alın. Ben kullanıyorum hiç pişman değilim. Isınma problemi falan var diyorlar. Yok öyle bir şey. 2 önde 1 arkada PWM destekli fanlar ile kullanıyorum. Kablolama oldukça iyi. Hiç ısınma sorunum olmadı.

Bu paraya bulamazsınız bir daha.
Tam şu anda aldım gitti. Konuyu ilk açtığımda 920 liradaydı, 741 lirada olduğunu görünce dayanamadım ve şu anda aldım :) Umarım şikayet edenlerin sorunlarını yaşamam. İptal edip GTX 1650'yi alsam mı diye de hala düşünüyorum. Sıcaklık dereceleri yüksek diyorlar.

İyi de 1050 Ti'den bile daha iyi bir kart 1650. Neye dayanarak geliştirilmemiş diyorsunuz anlamadım?
Kesin bilgiler söylemiyorum zaten, şahsi görüşüm bu daha ziyade. 1050Ti RX 570 karşısında çok ezildi satış anlamında. RX 570 ile rakip olabilecek bir ekran kartı olarak piyasaya geldi yani.

Evet gerideymiş biraz da Amd'nin sorunlari Msi 570 modelinde çok fazlaymış. İptal edip Palit Gtx 1650 aldım. 75W güç tüketimiyle beni daha cezbetti.
Kesin bilgiler söylemiyorum zaten, şahsi görüşüm bu daha ziyade. 1050Ti RX 570 karşısında çok ezildi satış anlamında. RX 570 ile rakip olabilecek bir ekran kartı olarak piyasaya geldi yani.

Bence RX 570 almadığınıza pişman olacaksınız. %30 performans farkı şu an %30 olabilir ama ilerleyen zamanlarda %40 -50 olarak artabilir. Yine de siz bilirsiniz. Para sizin cebinizde sonuçta, kimse bir şey diyemez bu konuda. Hayırlı olsun.

Yüzde 30 olduğuna emin misiniz? Araştirdım 8 10 fps fark var sadece. Bazi oyunlarda da GTX 1650 öne fırlamış. Genel olarak RX 570 önde ama arada çok fazla fark yok.
Bence RX 570 almadığınıza pişman olacaksınız. %30 performans farkı şu an %30 olabilir ama ilerleyen zamanlarda %40 -50 olarak artabilir. Yine de siz bilirsiniz. Para sizin cebinizde sonuçta, kimse bir şey diyemez bu konuda. Hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı