1000 TL ekran kartı tavsiyesi

Yüzde 30 olduğuna emin misiniz? Araştirdım 8 10 fps fark var sadece. Bazi oyunlarda da GTX 1650 öne fırlamış. Genel olarak RX 570 önde ama arada çok fazla fark yok.
Önceki mesajlarda link paylaştım aradaki farkı görebilmeniz için. RX570 için 70 bin kişi test yapmış. Yani birkaç test sonucu değil 70 bin kişinin ortak sonuçları ve 1650 için 1500 kişi test yapmış. Bu ortalamalar ile RX için konuşursak, efektif hız %20 farkla önde; GPU işlem gücü uygulamalarında aradaki fark %31 ve yoğun senaryoda aradaki fark %36'ya çıkıyor.

Bence RX 570 almadığınıza pişman olacaksınız. %30 performans farkı şu an %30 olabilir ama ilerleyen zamanlarda %40 -50 olarak artabilir. Yine de siz bilirsiniz. Para sizin cebinizde sonuçta, kimse bir şey diyemez bu konuda. Hayırlı olsun.
Maksimum %20 fark görecektir.

Son düzenleme:
GTX1650 seçmen daha iyi olacaktır. Düşük tüketim, Wattman gibi hatalar yok, işlemcin ile daha uyumlu lakin ikisi ile darboğaz yapacaktır ama GTX1650 ile daha az olacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı