1000 TL Ekran Kartsız Kasa Önerisi

1060 6GB ile kapıştırılan ekran kartını bunları mı taktırıcaksınız?

Şaka yapıyorsundur umarım. Ekran Kartını harcamaktan başka bir şey değil bu.

1060 6GB ile kapıştırılan ekran kartını bunları mı taktırıcaksınız?
Arkadaşım adamın bütçesi belli ne yapayım uzaydan işlemci mi getireyim farkında mısın bilmiyorum ama yazıma iyi bak ne yazmışım.
Şaka yapıyorsundur umarım. Ekran Kartını harcamaktan başka bir şey değil bu.
Madem o kadar iyisin sen öner arkadaşım 1500 TL'ye PSU, CPU, RAM, ANAKART görelim.

Arkadaşım adamın bütçesi belli ne yapayım uzaydan işlemci mi getireyim farkında mısın bilmiyorum ama yazıma iyi bak ne yazmışım.

Madem o kadar iyisin sen öner arkadaşım 1500 TL'ye PSU, CPU, RAM, ANAKART görelim.
1500 TL'ye bunları aldı diyelim ekran kartı performansını hiç alamaz boşa parası gider o yüzden konu sahibi lütfen bütçesini arttırsın.

1500 TL'ye bunları aldı diyelim ekran kartı performansını hiç alamaz boşa parası gider o yüzden konu sahibi lütfen bütçesini arttırsın.
Adam öneri istedi bende yaptım 2500 TL'ye çıkabilse neyse ama 1500 imkansız anca bunlar geliyor kardeşim sen öneri yapamıyorsan bana laf söylemeyemezsin konunun sahibine dersin.

Arkadaşım önerilebecek bir şey yok bu fiyat bazında. Anlaman için nasıl açıklamam gerekiyor bilmiyorum ama eski bir arabaya 600bg motor takmak gibi bir şey, umarım anlatabilmişimdir. Başta PSU, o fiyat bazında alınabilecek çoğu PSU ekran kartına zarar vermekten başka bir şey yapmaz. Diğerlerini saymıyorum bile.

Arkadaşım önerilebecek bir şey yok bu fiyat bazında. Anlaman için nasıl açıklamam gerekiyor bilmiyorum ama eski bir arabaya 600bg motor takmak gibi bir şey, umarım anlatabilmişimdir. Başta PSU, o fiyat bazında alınabilecek çoğu PSU ekran kartına zarar vermekten başka bir şey yapmaz. Diğerlerini saymıyorum bile.
Bilgi için sağol ben bilmiyordum zaten boşuna mühendislik okuyorum çok çok sağol bu bilgi için kardeşim.

Adam öneri istedi bende yaptım 2500 TL'ye çıkabilse neyse ama 1500 imkansız anca bunlar geliyor kardeşim sen öneri yapamıyorsan bana laf söylemeyemezsin konunun sahibine dersin.
Mühim olan öneri yapmak değil, bilinçli bir şekilde öneri yapmak. Uzatmaya gerek yok. O fiyat bazında Ekran Kartına uygun ürünler alamayacağınız için maalesef toplayamazsınız. Yapabileceğiniz en mantıklı şey elinizde ki Ekran Kartı' nı satıp bütçeye eklemeniz, yeni bütçe ile detaylı bir araştırma sonucu istediğiniz verileri elde edebileceğiniz hazır OEM Sistem almaktır.

Mühendislik okuyan birinin bu tarz öneriler yapması içler acısı.
Arkadaşım bela mısın nesin sen ben o fiyata en iyisini dedim dedim mi ki ekran kartına yeter diye.
Mühendislik okuyan birinin bu tarz öneriler yapması içler acısı.
Madem o kadar diyorsun adama yardım et para konusunda alsın boş yapma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı