1000 TL Elektro Gitar ve Amfi Tavsiyesi

Alihan Ekren

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2,5 yıldır gitar çalıyorum. Klasik gitar, akustik gitar deneyimim oldu. Birkaç kere elektro gitar çaldım ve artık elektro gitar almayı düşünüyorum. 1000 TL' ye gitar ve amfi önerisi yapar mısınız?

kusura bakmayın üzerinden çok zaman geçmiş ama ben de şu an aynı durumda olduğum için size elimden geldiğince yarımcı olmaya çalışacağım.. şimdi ben şubat 2019da zuhal müzik'ten kozmos strat başlangıç seti (gitar, amfi, askı, pena, tuner, aux kablosu, taşıma çantası) aldım tam 1000tl'ye yani 1100 liraydı ama 1000 nakite anlaştık sıkıntı yok.. yanında gelen amfi de 10W'lık başlangıç için uygun tatmin edici bi amfiydi. bi de fender'in alt markası olan squier var ama onun seti 1700tl idi o zamanlar şu an fenderin seti 2800tl civarında maalesef.. kozmos'un seti de yanlış hatırlamıyorsam 2000 civarında eğer bütçeniz varsa squier olanı almanızı öneririm çünkü yanında 3 aylık bedava online gitar öğrenim zımbırtısıyla beraber geliyor ve ilerde de başınızı ağrıtmaz uzun süreler kullanabileceğiniz bir gitar olur.. eğer yeni başlıyorsanız zaten aradaki ses farkını çok fark etmezsiniz ama yine de dediğim gibi squier'ı öneririm başınız ağrımaz.. umarım yardımcı olabilmişimdir ve 3 yıl gecikmeme rağmen size bir faydam olmuştur.. iyi günler..

kozmos set:

squier set:

Yeni konular

Geri
Yukarı