1000 TL Gaming kulaklık Önerisi

Ege Hazar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bir süredir profesyonel olarak Rainbow Six Siege oynuyorum ve şu an kullandığım kulaklık G231. Yaklaşık 8 ay önce satın aldım ve bana yetmemeye başladı bu yüzden yeni kulaklık almak istiyorum iyi ses kasabileceğim sesi yüksek bol info vermeyi gerektiren bir oyun olduğu için mikrofonu da iyi olursa sevinirim alacağım kulaklığın. Onerilerinizi bekliyorum. Bütçem 1000 TL fakat hepsini de bitirmek zorunda değilim:) Yani ses cidden çok iyi dediğiniz bir kulaklık varsa söyleyebilirsiniz o kadar pahalı olmak zorunda değil

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
o paraya ondan daha iyi ses deneyimi verebilecek kulaklıklar var ayrıca ben o kadar parayı vereceksem herşeyine önem veririm.
Konu sahibi de böyle öneriler bekliyor sizden, buyurun lütfen. Önerin daha iyi ses deneyimi verebilecek kulaklıkları, bizde bir inceleyelim. Ona göre daha faydalı önerilerde bulunalım.
O kişisel zevk ile alakalı bir durum. Ben tasarıma hiç bakmam mesela, önemli olan performanstır.
o paraya ondan daha iyi ses deneyimi verebilecek kulaklıklar var ayrıca ben o kadar parayı vereceksem herşeyine önem veririm.

Konu sahibi de böyle öneriler bekliyor sizden, buyurun lütfen. Önerin daha iyi ses deneyimi verebilecek kulaklıkları, bizde bir inceleyelim. Ona göre daha faydalı önerilerde bulunalım.

Çözüm
Doğru söylüyor, tasarım elbet göze hoş geliyor fakat benim için önemli olan ses kalitesi steelseries arctis 5'e baktım,Technopat video çekmiş onu izledim, fiyatı gayet güzel öyle çok tuzlu değil, tasarım benim daha çok sevdiğim ve bana daha fazla uyan sade bir tasarım ses kalitesi de söylediklerine göre iyi,usb kablosu olduğu için steelseries engine ile rahat bir şekilde dizayn edilebiliyor, gürültü önleyici özelliğinin olması da çok iyi.Ne diyorsunuz alayım mı sizce?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı