1000 TL Hava akışı iyi kasa önerisi

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar hava akışı gerçekten iyi olan bir kasa önerisi yapar mısınız? Şu anda satın almayacağım merakımdan soruyorum. En fazla 1000 TL olabilir.

Cooler Master'ın H500 kasası var önünde iki tane kocaman 20 CM'lik fanları var. O kasanın çok iyi bir hava akışı olduğunu okumuştum bir yerde.

Kasanın görünüşü çokda önemli değil yani gerçekten kasanın içi buz gibi olsun parçalar üşüsün istiyorum.

Arkadaşlar hava akışı gerçekten iyi olan bir kasa önerisi yapar mısınız? Şu anda satın almayacağım merakımdan soruyorum. En fazla 1000 TL olabilir.

Cooler Master'ın H500 kasası var önünde iki tane kocaman 20 CM'lik fanları var. O kasanın çok iyi bir hava akışı olduğunu okumuştum bir yerde.

Kasanın görünüşü çokda önemli değil yani gerçekten kasanın içi buz gibi olsun parçalar üşüsün istiyorum.
Senin kasan zaten iyi, Corsair değil mi?

H500 güzel tercih.
Ama daha az ödemek istersen bu modeli öneririm;

Şu anki kasamı hiç beğenmiyorum ve ilk fırsatta satıcam. Elime para geçtiğinde böyle çok kaliteli bir kasa almak istiyorum, öyle bir hava akışı olsunki ekran kartı 60 derece çalışsın yani o kadar.
Senin kasan zaten iyi, Corsair değil mi?
Corsair Carbide Spec 05 hocam. Önde ufacık hava alması için yer var, içinde küfür edermişcesine 2 fan konulmuş pek iyi bir hava akışı yok. Onun haricinde diğer özellikleride canımı çok sıkıyor şu anda o yüzden pek sevmedim kasayı.

Şu anki kasamı hiç beğenmiyorum ve ilk fırsatta satıcam. Elime para geçtiğinde böyle çok kaliteli bir kasa almak istiyorum, öyle bir hava akışı olsunki ekran kartı 60 derece çalışsın yani o kadar.
Kasaya kaliteli fan alarak bu sesi gibi yapabilirsin. 1000 TL ile farklı şeyler yapılabilir. Sen bilirsin yinede.

Corsair SP120 düşündüm ben fan için. Ama artık elimde nakit kalmadı param olduğunda yapmayı düşünüyorum. RGB portuna RGB çoklayıcı kullanarak takmayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı