1000 TL i5-2400 Sistemi Güncelleme

Halil EKİZ

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, anakartımın USB portları randımanlı çalışmıyor ve kasam da sizlere ömür bir vaziyette. Sizden istediğim bana anakart, ekran kartı, PSU ve kasa önermeniz. Toplayacağım sistem 1 veya 2 sene dayansa yeter ondan sonra işlemci ve anakart güncellemesi yapmayı düşünüyorum. Teşekkürler.
Not: İşlemci soğutucusunu unutmuşum uygun ve ucuz bir şey önerirseniz sevinirim.

Anakart : MSI H61M-P23

Ekran kartı : ATI Radeon HD 5570

İşlemci : QuadCore İntel Core i5-2400,3.2MHz(32x100)

Ram : 8 Gb DDR3-1333

Monitör : Fujitsu L20T-2 LED 20'' 1600x900

ASUS H61M-PRO Intel H61 Soket 1155 DDR3 1600MHz VGA&DVI Anakart anakart bunu alabilirsin
CORSAIR BUILDER VS SERİSİ 80PLUS 450W GÜÇ KAYNAĞI güc kaynağı
EVEREST RAMPAGE 72 GAMİNG USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA kasa
Asus GTX750 Ti STRIX OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı monitör un vga girisli ise sakin alma.
MSI GTX750 Ti TwinFrozrGaming GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11.2 Ekran Kartı ama bu vga girisli monitörlere itap ediyor normal giriş var ise görüntüsu sana hoş geleni al.

ama kasayı değiştirmeyerek gtx 950 alabilirsin o senin tercihin ya iyi performans ya şık bir kasa

dostum bütçeyi yükselttim zaten yazın alacağım attığın anakart USB 3.0 desteği yok ben B75 anakart alacağım ekran ekran kartı 960 4GB

Dostum bütçene onlar alinir daha iyisi alinmaz ben bilgisayar isinde ustayim. Bana yeni butceni soyle ona gore yazayim sana ne alman gerektigini.

1500.png
Dostum bütçene onlar alinir daha iyisi alinmaz ben bilgisayar isinde ustayim. Bana yeni butceni soyle ona gore yazayim sana ne alman gerektigini.
Kesinlikle Usta değilsin nedeni kendini övüyorsun demek ki hiç birşey başaramışsın.
Şiddetle Tavsiye Ederim Sapphire Nitro Modellerinde süper iş çıkarıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı