1000 TL ile oyun sistemi toplama

Shadow99

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
DHL Hava İhracat Stajyeri
Başlıkta da dediğim gibi 1000 TL bütçe ile kasa toplamayı düşünüyorum ama DDR3 16 GB RAM ve 600 watt PSU'm zaten var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not : Oyun oynamayı da düşünüyorum.

DDR3 ram var ise elinizde İntel 'in yeni Skylake işlemcilerini toplamak imkansız olur.Onun yerine AMD sistem öneririm ben sizin bütçeniz doğrultusunda bu sistemi topladım RAM' leriniz çift modül ise anakarta uyar değilse bütçeniz doğrultusunda değiştirirsiniz eğer bütçenizi 200 TL artırırsanız RX 460 öneririm ama fazla oyun oynamam derseniz bu kartta işinizi görür.
rece.jpg

DDR3 ram var ise elinizde İntel 'in yeni Skylake işlemcilerini toplamak imkansız olur.Onun yerine AMD sistem öneririm ben sizin bütçeniz doğrultusunda bu sistemi topladım RAM' leriniz çift modül ise anakarta uyar değilse bütçeniz doğrultusunda değiştirirsiniz eğer bütçenizi 200 TL artırırsanız RX 460 öneririm ama fazla oyun oynamam derseniz bu kartta işinizi görür.
Eki Görüntüle 197251
Amd işlemci mi kaldı yapmayın Allah aşkına ?
Monitör ve kasa dahil mi yardımcı olayım.

1000.PNG

Bu ikiliyi overclock edebilirsiniz!
Overclock ettiğin zaman FHD 1080p de orta ayarlarda GTA 5 +40 FPS Garanti!
Nasıl overclock ederim diyorsan:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zen APU'lar çok iyi performans sunabilir. Tahminen 1000-1300TL'ye orta-üst düzey bir oyun bilgisayarı performansı vereceklerdir. O nedenle bekleyip görmek lazım. Bu arada geçen zamanda elinizdeki ramleri satmayı deneyin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı