1000 TL ile oyun sistemi toplama

mcerturun

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 1000 TL civarı bütçem var. Bu bütçe ile beni yolda bırakmayacak CS:GO, H1Z1, Rust gibi oyunları kasmadan oynatacak bir PC'ye ihtiyacım var. HDD var. İleride bütçe arttıkça yükseltebileceğim bir sistem arıyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000lira çok zor gerçekten. Hem de güncel bir sistem daha da zor. 1300liraya intel toplamaya calıştım daha ucuza olacağını da sanmıyorum, bu da 1080p'de istediğiniz performansı alacağınız bir sistem değil.

R7 240 yerine

*Sapphire Radeon RX460 2GB GDDR5 128Bit (DX12) Ekran Kartı (11257-00-20G)

Linkini verdiğim Rx460'ı alırsanız daha memnun olabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• cık.png
    cık.png
    28,4 KB · Görüntüleme: 73
i3 Skylake bir sistemi ekran kartı olmadan toplamanızı ve sonradan bir ekran kartı eklemenizi tavsiye ederim. Ekran kartı olmadan da CS GO gibi oyunları o sistemde oynayabilirsiniz. En azından ileriye dönük bir sisteminiz olmuş olur.

i3 Skylake bir sistemi ekran kartı olmadan toplamanızı ve sonradan bir ekran kartı eklemenizi tavsiye ederim. Ekran kartı olmadan da CS GO gibi oyunları o sistemde oynayabilirsiniz. En azından ileriye dönük bir sisteminiz olmuş olur.

Kesinlikle katılıyorum. Çünkü HD 530 içerisindeki dahili grafik birimi R7 240' a denk. CS:GO LoL gibi oyunları yüksek ayarlarda rahatça oynayabilirsiniz. GTA gibi oyunları da 720p en düşük ayarlarda 35-45 FPS ile oynayabilirsiniz :)

Beyler benim bi sorum olacaktı ikinci el i5 3. Nesil 8gb ram olan bi kasa var ekran kartsiz alacagım ama ben sadece lol oynuyorum sizce 450 tl ye 750 ti mi alip taksam yoksa gtx 950 mi 610 tl

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı