1000 TL oyun sistemi toplama

Ben zaten bugüne kadar League of Legends oynadım ve onuda low ayarlarda 15 , 20 , 25 Fps alarak oynadım hala da öyle oynuyorum yani High de oynamaya gözüm yok alışkınım low ayarlarda oynamaya. Monitörüm bozulmuştu tüplü var şuan herhalde yeni monitör şart çözünürlük için. Birde topladığınız sistem bileşenleri stokta değil mi yani ne zaman alacağım belli değil de.

Biriktirmeme gerek yok önerdiğiniz sistem ile CS:GO-LoL-H1Z1 oynayabileceğim zaten dediğinize göre.

Kasma falan olmaz değil mi çoklu oyunculu ortamlarda.

İnceleme videosunu izlediyseniz eğer orada alınan FPS' den 5-10 FPS daha az alırsın. Ama eğer 2. önerdiğim sistemi alırsan geliştirilmeye açık olur. Önü açık bir çipset ileride İ5-4460 veya İ3-4160 takabilirsin.

@Bilgehan Demirkaya Battlefield 4 falan oynamam herhalde. Sistem gereksinimleri de baya iyiymiş ama H1Z1 oynamayı düşünüyorum. İlk sistem ile kaç fps arası alırım mediumda 2. sistem ile kaç fps arası alırım onu tahmin edebilme imkanınız var mı?

Olur. Dediğinize göre zaten 15-25 fps arasında oynuyorsunuz oyunları o yüzden size koymaz :D

Koymaz, alışkınım da kim istemez akıcı şekilde oynamak 1000 TL bütçe ile kasmadan oynatıcak bir sistem çok zor değil mi.

Zor çünkü tüm parçalardan kısıyorsun. Onun için sana daha çok oyunları orta ve düşük ayarlarda oynayabiliyorsun. 2. sistemin işlemcisini ileride İ5 veya İ3 yaparsan daha iyi olur onda biraz daha yüksek FPS alabilirsin ama işlemci sıkıntılı onun için tam bir şey söyleyemiyorum.

sistem2.png
Sana tavsiyem bu sistemi alman yönünde olur. Fiyat 70 lira aştı. Bu arada sistem webdenal.com sitesinden toplanmıştır.

Ben şeyi pek anlamiyorum mesela burda 4 Gb ram Yukaridaki sistemlerde 8 GB civarı bu sistemi aldığımda performans olarak 8 Gb ramin altinda mi olir üstünde mi yani 4 gb olduğu için @Silinen üye

4gb ram gayet yeterli R7 250 sayesinde daha performanslı olacaktır. İşlemci overclock yapılabilen bir işlemci. İlerde orta dereceli bir soğutucu alarak işlemciyi overclock yapabilirsiniz ve daha yüksek performans alabilirsiniz. Bu sistem yukarıda bulunan bütün sistemlerden daha performanslı çalışacaktır. Bu fiyata alınabilecek en iyi sistem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı