1000 TL kablolu kulak içi kulaklık önerisi

Watson

Kilopat
Bir tanıdığa kulaklık alacağız. Aşağıdakini almaya karar vermiş. Daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum.

Kulaklık türü: Kablolu ve kulak içi.
Silikonlu ya da silikonsuz olabilir. Fark etmez.
Film, dizi ve müzik için kullanılacak.
Bütçe 750 - 1000 TL. Biraz daha esnetilebilir.

Hocam 900 TL'ye JBL wawe 100 TWS var. Ben kullanıyorum müzik dinleme telefonla konuşma için ses ve mik kalitesi yüksek. Garantisi de var tavsiye ederim.

Hocam 900 TL'ye JBL wawe 100 TWS var. Ben kullanıyorum müzik dinleme telefonla konuşma için ses ve mik kalitesi yüksek. Garantisi de var tavsiye ederim.

Hocam elemana kablolu arıyoruz. Gamepadine falan takıp kullanacak.

Kendim için kablosuz konusu açacaktım. Buna baktım 5 saat kullanılır diyor. Bir inceleyim kendim için alabilirim.

Kablolu için sennheiser markası güzel fakat kullanmadım. Sony marka da bakabilirsiniz. Sony MDR-XB55AP yorumları iyi.

Kablolu için Sennheiser markası güzel fakat kullanmadım. Sony marka da bakabilirsiniz. Sony MDR-XB55AP yorumları iyi.

Senin attığın JBL'yi 630 liraya buldum. Kendim için sipariş ettim. Yorumları falan çok güzeldi. Ben kablosuzu film ve dizi için kullanıyorum. 5 saat gayet yeterli bir süre. 2 film veya 5 bölüm dizi eder. Tek seferde o kadar şey izlemem mümkün değil.

Hocam bu Type-C'lerin avantajı nedir? Sık görüyorum. İncelemeyi de unutuyorum.

Senin attığın JBL'yi 630 liraya buldum. Kendim için sipariş ettim. Yorumları falan çok güzeldi. Ben kablosuzu film ve dizi için kullanıyorum. 5 saat gayet yeterli bir süre. 2 film veya 5 bölüm dizi eder. Tek seferde o kadar şey izlemem mümkün değil.

Hocam bu Type-C'lerin avantajı nedir? Sık görüyorum. İncelemeyi de unutuyorum.

Aslında, bazı yeni cihazlarda 3.5mm girişi yok (mesela A33, S23, A54) ve sadece Type-C girişi var. Bunlar için.
Mesela Apple'ın iPhone kulaklıklarının lightning olması gibi Samsung'un da Type-C

samsung-galaxy-s9-3-5-mm-jack.jpg

Önerdiğiniz tarihten birkaç gün sonra ürünü teslim aldım. Telefonda çok iyi müzik dinleyebiliyorum. Dizi film vb. izlerken de güzel oluyor. Şarj süresinden de memnunum. Tavsiye için tekrar sağ olun.

Kulaklığı tablete ya da laptopa bağladığımda ise ses gidip geliyor. Bazen de sorunsuz kullanabiliyorum. Neden böyle olduğunu anlayamadım. Bağlantı tamamen kopmuyor ama 1 - 2 saniye gidip geliyor.

Önerdiğiniz tarihten birkaç gün sonra ürünü teslim aldım. Telefonda çok iyi müzik dinleyebiliyorum. Dizi film vb. izlerken de güzel oluyor. Şarj süresinden de memnunum. Tavsiye için tekrar sağ olun.

Kulaklığı tablete ya da laptopa bağladığımda ise ses gidip geliyor. Bazen de sorunsuz kullanabiliyorum. Neden böyle olduğunu anlayamadım. Bağlantı tamamen kopmuyor ama 1 - 2 saniye gidip geliyor.
Cihazların bluetooth sürümü ile alakalı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı