1000 TL kablosuz fare önerisi

Daha fazla  
Selam 1K bütçem var ve bir oyuncu faresi arıyorum kablosuz olmasını istiyorum ama şöyle mesela oyunun ortasında şarjı bitti hemen kablosu ile bilgisayara bağlayıp oyununa devam etmek istiyorum. Hem oyununa devam eder hem de şarj olur şunu da eklemek istiyorum ki gecikme süresi çok az mümkünse hiç olmasın. Biliyorum kablolu daha iyi olur ama kablodan tek kelime ile bıktım.

Peki sizin altınızda bir kişi daha yorum yapmış onun fare mi iyi yoksa sizin bu attığınız mı? Pil süresi nasıl kablosu var mı ve de gecikme değeri nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sizin altınızda bir kişi daha yorum yapmış onun faremi iyi yoksa sizin bu attığınız mı? Pil süresi nasıl kablosu var mı ve de gecikme değeri nasıl?

Delux M800 Pro çok daha iyi. Gecikme hissetmezsin. Kablolu neyse bu da o. Pil süresi sitede yazar. Telefondayım bakamayacağım.

Delux M800 Pro çok daha iyi. Gecikme hissetmezsin. Kablolu neyse bu da o. Pil süresi sitede yazar. Telefondayım bakamayacağım.

Sendem ricam bunu mu alayım yani M800'ü yoksa Darmoshark'ı mı? Ve de
Bu 800'de kablo yok değil mi? Sadece pili bittiğinde PC'ye takmak için 1 tane veriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sendem ricam bunu mu alayım yani M800'ü yoksa Darmoshark'ı mı? Ve de
Bu 800'de kablo yok değil mi? Sadece pili bittiğinde PC'ye takmak için 1 tane veriyorlar.

Darmoshark ile Delux arasında malzeme kalitesi olarak ciddi fark var. Darmoshark kalitesiz. Delux M800 Pro çok daha kaliteli ürün. Kesinlikle onu al. Darmoshark 999 TL idi. Fakat Delux M800 Pro 1600 TL idi. İndirime girmiş. Onu kap direkt.

İçerisinden şarj için kablo çıkıyor. Şarjın bittiği zaman bu kabloyu takıp şarj olduğu esnada kablolu modda kullanabiliyorsun. Şarjın dolduğunda ise kabloyu çıkarıp alıcını takarak tekrar kablosuz kullanıyorsun.

Darmoshark ile Delux arasında malzeme kalitesi olarak ciddi fark var. Darmoshark kalitesiz. Delux M800 Pro çok daha kaliteli ürün. Kesinlikle onu al. Darmoshark 999 TL idi. Fakat Delux M800 Pro 1600 TL idi. İndirime girmiş. Onu kap direkt.

İçerisinden şarj için kablo çıkıyor. Şarjın bittiği zaman bu kabloyu takıp şarj olduğu esnada kablolu modda kullanabiliyorsun. Şarjın dolduğunda ise kabloyu çıkarıp alıcını takarak tekrar kablosuz kullanıyorsun.

Diğer forumda da tam tersini diyorlar malzeme kalitesi olarak darmashark daha iyi diyorlar bana bu nu kanitlayabilir misiniz videsu filan var mı?

Diğer forumda da tam tersini diyorlar malzeme kalitesi olarak darmashark daha iyi diyorlar bana bu nu kanitlayabilir misiniz videsu filan var mı?

Videosu yok. Deneyim var, araştırma var. Hangi forumda kim bunu diyor? Hangi Darmoshark ürünü, hangi Delux ürünü? Link at.

Yeni konular

Geri
Yukarı