1000 TL kablosuz mouse önerisi

invinciblet28

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Kablosuz mouse almayı düşünüyorum. Bütçemi bin liraya kadar çıkarabilirim. Yaklaşık 3 aydır Razer Viper Mini kullanıyorum ve memnun değilim. Kablosu rahatsız ediyor ve boyut olarak mouse bir tık küçük kaldı elime. Kafamda Rival 3 kablosuz modeli var lakin iyi diyen de var kötü diyen de. Kullanan arkadaşlar görüşlerini belirtirse sevinirim. Bir de bu kablosuz fareler sanırım Wi-Fi ile çalışanla pilli çalışan olarak ayrılıyor. Hangi tür daha iyidir? Wi-Fi'de gecikme vs olur mu? Şimdiden herkese teşekkürler.

Merhaba. Kablosuz mouse almayı düşünüyorum. Bütçemi bin liraya kadar çıkarabilirim. Yaklaşık 3 aydır Razer Viper Mini kullanıyorum ve memnun değilim. Kablosu rahatsız ediyor ve boyut olarak mouse bir tık küçük kaldı elime. Kafamda Rival 3 kablosuz modeli var lakin iyi diyen de var kötü diyen de. Kullanan arkadaşlar görüşlerini belirtirse sevinirim. Bir de bu kablosuz fareler sanırım Wi-Fi ile çalışanla pilli çalışan olarak ayrılıyor. Hangi tür daha iyidir? Wi-Fi'de gecikme vs olur mu? Şimdiden herkese teşekkürler.
Rival 3 aldım, iade ettim. Ergonomisi tuşları güzeldi, memnundum bir hafta sonra tekeri ötmeye başladı. İade ettim. Hyperx Dart Wireless kullanıyorum, memnunum, gerçek wireless olan tek mouse. Kablosuz olup şarjda da kablosuz şarj destekleyen tek mouse. Oldukça büyük tavsiye ederim.

M600S eline uyarsa alabilirsiniz. Biraz daha büyük.

Şimdi tam onun yorumlarına bakıyordum hocam forumda. Baya memnun kalan olmuş. Boyut olarak viper mini'den büyük olması güzel benim için zaten. Gecikme de sanırım yokmuş. Siz kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız nasıl sizce?
Kullanmıyorum. Kullananlar oldukça mevcut, Bu bütçeye zaten fazla kablosuz yok. En iyilerinden.

Dostlar ben de kablosuz mouse kullanmayı düşünüyorum ama uzun süreli kullanımda hızlıca sarjı/pili bitiyor diyorlar.
Nispeten uzun süre götürebilecek bir kablosuz mouse öneriniz var mıdır?

kablosuz fareler pilli ve bataryalı olarak ikiye ayrılır. bataryalı fareleri kablo ile pc'ye bağladığınızda şarj olur ve genelde en kötü fare bile 3-4 gün ortalama 5 saat kullanıma dayanır. pilli fareleri ise yeni pilini takarsınız (AA diyelim bu pile) ve farenin cinsine göre 2.4ghz hızla ortalama 300-400 saat veya bluetooth ile ortalama 800-900 saat kullanırsınız (orochi v2'ye göre yazdım bunları). bluetooth modunda kullanılan fareler 125hz ile çalışabilir en fazla bu da oyunlar için kötüdür, 2.4ghz oyun için iyidir çünkü 1000hz destekler bu da fazla pil gitmesi demek. farede istediğiniz boyut veya tutuş şekli varsa, el ölçünüz varsa buna göre tavsiye verebiliriz. 800tlye lenovo m600s gayet güzel ve kağıt üzerinde çok iyi, alan arkadaşlar memnun bayağı, aşırı rekabetçi biri değilseniz küçük birkaç foyası çıksa bile anlamazsınız sanırım. onun dışında büyük elliyseniz ve ergo fare istiyorsanız (yani sadece sağ el ile tutulabilecek şekilde bir fare) o zaman deathadder v2 x hyperspeed olabilir ancak bunun için pil almak gerekir birkaç ayda bir

Yeni konular

Geri
Yukarı